Kadinlive.com

Trend – BROŞLAR


Broş nasıl takılır? Kullanılır?

Doğru seçilmiş broş – yakaya asıldığında sıradan bir elbise görkemli hale getirmeye yeterlidir. Broşlar en çok Yaka’da tercih edilse de saçınızda, şalınızda, çantanızın üzerinde, hatta ayakkabınızda da kullanabilirsiniz. Broş deyince akla yaşlı kişilerin aksesuarları gelebilir.

Ancak son zamanlarda bu görüş artık değişti. Çünkü Broşlar birkaç sezondur ki, glamur ve trend donanıma dönüşmüştür. Benimde ilgi daireme giren broşların, özellikle günlük elbiselerle kullanılan modellerini çok beğeniyorum. Fikir verirsek markaların koleksiyonlarında sweatshirt, eteklerin, üzerinde de broşlar bulunabilir.


Broşlar kişinin giyiminde de yaka aksesuarı olarak çok modadır. Broşların en çokta hayvan, böcek, geometrik, sembolik şekilli olanları dikkat çekiyor. Mesela kostümlerinde moda olduğu bu sezonda, göğsünüze takacağınız ilginç bir broş sizi herkesten farklı gösterecek.

Broş seçerken tarzınızın giyiminize uygun olmasına dikkat edin. Broşun giyiminizle kontrastlı olması sizi daha da zarif gösterecektir. Broş taktığınız zaman diğer aksesuarlarınızı minimuma indirebilmek için. (Yüzük, saat veya küpe yeterlidir) Örneğin hem broş, hem kolye giyiminizi yorucu gösterebilir.

Broş modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git