Aksesuar

Trend – BROŞLAR

2021-2022 Broş Modası: Kombin ve Trendler

Broş nasıl takılır? Kullanılır?

Doğru seçilmiş broş – yakaya asıldığında sıradan bir elbise görkemli hale getirmeye yeterlidir. Broşlar en çok Yaka’da tercih edilse de saçınızda, şalınızda, çantanızın üzerinde, hatta ayakkabınızda da kullanabilirsiniz. Broş deyince akla yaşlı kişilerin aksesuarları gelebilir.

bros trendi 1

Ancak son zamanlarda bu görüş artık değişti. Çünkü Broşlar birkaç sezondur ki, glamur ve trend donanıma dönüşmüştür. Benimde ilgi daireme giren broşların, özellikle günlük elbiselerle kullanılan modellerini çok beğeniyorum. Fikir verirsek markaların koleksiyonlarında sweatshirt, eteklerin, üzerinde de broşlar bulunabilir.

bros trendi 3

Broşlar kişinin giyiminde de yaka aksesuarı olarak çok modadır. Broşların en çokta hayvan, böcek, geometrik, sembolik şekilli olanları dikkat çekiyor. Mesela kostümlerinde moda olduğu bu sezonda, göğsünüze takacağınız ilginç bir broş sizi herkesten farklı gösterecek.

bros trendi 5

Broş seçerken tarzınızın giyiminize uygun olmasına dikkat edin. Broşun giyiminizle kontrastlı olması sizi daha da zarif gösterecektir. Broş taktığınız zaman diğer aksesuarlarınızı minimuma indirebilmek için. (Yüzük, saat veya küpe yeterlidir) Örneğin hem broş, hem kolye giyiminizi yorucu gösterebilir.

bros trendi 12

Broş modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu