Abiye Modelleri

Şarap Rengi Abiye Elbise Modelleri 2018-2019

Şarap rengi abiye elbise modelleri 2018-2019 yılında da günceldir. Havalı bir görünüm kazandıran şarap kırmızısı, bu yıl da sezonun trend renkleri arasında yer alıyor.

Şarap rengi abiye modelleri 10

Geçtiğimiz yıllarda da moda trendleri arasında olan şarap rengi abiye elbiseler 2018-2019 yılında da bayanların en çok tercih verdikleri renkler arasında. Şarap kırmızısı, abiye tarzı elbise modellerinde öne çıkıyor. Özel gecelerde, parti, davet ve düğünlerde kırmızı halıda tercih verebileceğiniz 2018-2019 şarap rengi abiye modelleri zarif ve modern kadını çağrıştırıyor.

Şarap rengi abiye modelleri 2

2018-2019 yaz sezonunda şarap rengi elbise modellerinde tül detayları dikkat çekiyor. Abiye elbise modellerinde tüller öne çıkıyor. Özellikle belinize oturan, etek kısmı tüllü uzun abiye kıyafetler, sezonun gözdesi halinde. Hemen her model abiyeler de tercih vereceğiniz şarap kırmızısı elbiselerde bu tarz abiye modelleri seçebilirsiniz. Kırmızının ve bordonun birleşimi olan şarap rengi bayanlara şıklık ve zariflik kazandırıyor. 2018-2019 yılında da iddialı renkler arasında yerini şimdiden almış durumda.

Şarap rengi abiye modelleri 17

Şarap rengi abiye elbisenizi siyah renkli çanta ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Abiye elbisenizin altına giyeceğiniz gümüş renkli parlak stilettolarınızla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Ayrıca sezonun diğer trend renklerinden olan saks mavisi de bu renkler ile kombinleyebileceğiniz elbiseler arasındadır.

Şarap rengi abiye modelleri 21

2018-2019 yaz sezonunda, geometrik dekolteli elbiseler de oldukça moda hem günlük elbiseler hemde abiye elbiseler ile karşımıza çıkan geometrik dekolteli elbiseler, Şarap rengi abiye elbiselerde de çok şık bir görünüm veriyor. Ünlü abiye markalarının 2018-2019 yaz koleksiyonlarında bulabileceğiniz. Şarap rengi abiye modellerine doğal görünümlü saç modeli ve makyaj yapmanızı kadınlive moda ekibi olarak öneriyoruz. Sizler için bir dizi şarap rengi elbise ve abiye modellerinin görselleri sunuyoruz:

Şarap rengi abiye modelleri 4

Şarap Rengi Abiye Elbise Modelleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu