Kadinlive.com

Son Yılların Trend Çantaları


Bayanların esas aksesuarı olan çantalar son yıllarda daha akıllıca hal aldı. Hem küçük, hem de büyük boyutlarda olmasına rağmen birçok markanın çantaları moda severlerin elinden düşmüyor. Çantaları seçerken esasen boyunuzun ölçüsüne dikkat etmek yeterlidir. Uzun boylu bayanlar istenilen ölçüde çanta alabilirler. Kısa boylu bayanlar ise büyük ve bol görünen çanta tercih etmekten kaçınmalılar. Öyle ki bu çantalar onların boyunu daha da kısa gösterebilir.

Bugün sizlere son yılların trend olan esas çantalarında konuşmak istiyorum. Hepimizin her moda dergilerinde, İnternet’te, moda bloglarında gördüğümüz bu çantalar dünyanın en ünlü markalarına aittir.

1. Chanel vintage denen çantalar kapitone çantalar. son yıllarda moda trendleri listesine oturdu. Chanel markasına mahsus bu çanta modeli son yıllarda daha akıllıca modellerini sunmaya başladı. Buna rağmen klasik modeli daha çok satılan çantalar içerisindedir. Fiyatı 3000-5000 $ arasında değişiyor.


2. Celine brand’a ait küçük boy ve orta boy el çantaları son yıllarda sokak modasında en sık görülen çantalar. Günlük kıyafetlere şıklık katan bu çantalar son 2 yılda daha da güncellendi. Fiyatı 1500-3000 $ arasında değişiyor.

3. Hermes Kelly Birkin çanta denilen çantalar orta boylu oldukça rahat görkeme sahip geniş çantalar. Hermes markasına mahsus bu çanta moda tutkunlarının her sezonda tercihi oluyor. Fiyatı 5000-7000 $ arası değişir.

Çantaların fiyatı resmi sayfalardan alınmıştır. Belirttiğim fiyatlar orijinal ürüne ait olan kıymetlerdir. Bu çantaların fake ve replika (sahte) versiyonlarını istenilen pazarlardan, dükkanlardan bulmak mümkündür. En son olarak bir sorum olacak. Sizin trend olan bu çantaların replika fake versiyonlarına yönelik tutumunuz nedir?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git