Kombinler

2022 Sezon Trendi: Fular Yaka Bluz

2022 Fular Yaka Bluz Kombinleri

Fular Yaka Bluz

2022 sonbahar-kış sezonunun en trend ve feminen parçalarından olan fular yaka bluz kombinleri, 70’li yıllarda ofis şıklığı ve iş dünyasında daha fazla varlığını hissettiriyordu. Erkeklerin gömlek ve kravat kullanmalarına karşı kadınların fular kullanması etkili bir tavır olmuştu. ‘Pussy Bow’ adı verilen fular yaka bluzlar, ‘sekreter bluzu’ olarak da bilinmektedir. Fular yakanın en hızlı ve trend olduğu dönemler ise 70-80’li yıllar diyebiliriz.

Fular yaka giyim parçaları

Fular yakalar, geçmişten günümüze kadar gelerek yeniden 2022 kış sezonunda karşımıza çıkıyor. Fular yakalar, günümüzün moda trendlerine uygun şekilde yorumlanarak kadınsı havasıyla, moda tutkunlarının favori parçaları haline gelmeye başladı. Fular yaka bluzları, jean pantolonlarla, kalem eteklerle daha birçok giyim parçası ile rahatça kombin yaparak giyilmesi sizi daha dişi gösterecektir.

Fular yaka bluz bol pantolon kombini

Şık ve feminen görüntüsüyle fular yakaları neyle giyerseniz giyin asil ve modern bir hava vermesi fular yaka giyim parçalarını sezonun trendi ve kullanışlı bir parça haline getiriyor. Moda evleri ve hazır giyim firmaları tasarladığı fular yaka bluzların dışında, fular yakalı elbiseleri de farklı bir alternatif olarak bizlere sunuluyor. Eğer fular yaka bluzunuz yoksa, gömleğin üzerine bağlayacağınız fularla zamansız şıklığınıza, kusursuz güzellik katabilirsiniz.

Fular yaka bluz ceket kombinasyonu

Sizin için derlediğimiz fular yaka, kombinlerine aşağıdaki galeriden göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

‘Sezon Trendi: Fular Yaka Bluz’ adlı foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımız olan İpekyol Elbise Modelleri 2022 başlıklı yazımızda yeni sezon trend elbiseler hakkında bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu