Kadinlive.com

Trend Alarmı: Romantik Dudak Baskılı Elbise ve Çantalar


Trend Alarmı: Romantik Dudak Baskılı Elbise ve Çantalar

70’li yıllarda modern moda koleksiyonlarına dahil olan romantik ve duygusal baskılar, kış aylarında daha çok dikkat çekmeye başladı. Moda haftalarında ünlü markaların koleksiyonlarında, dudak baskılı elbise ve çantalarla karşılaştık. Moda yıldızları dudak baskılı elbise ve aksesuarları severek üzerlerinde taşıdılar. Romantik baskıların en yaygın türleri kalp ve dudak baskılarıdır. Tüm mevsimlerde ister giyimlerimizde, ister aksesuarlarda kalp ve dudak baskılarından kullanmak mümkündür.

Sonbahar-kış gardırobunuzu yenilerken romantik baskıların moda olduğunu dikkate alın. Hem sweatshirtlerde, hem pantolonunuzda, ayrıca üst giyimlerinizde bu romantik baskıları vurgulayabilirsiniz. Basit kıyafet giyiminizi romantik baskılı aksesuarlarla akıllıca bir hale getirebilir. Romantik baskılar kırmızı renkli olduğuna göre aynı renk tonlarıyla başka renklerle kombinlemek kolaydır.


Kadınlive Kadın ekibi sizlere dudak baskılı elbise, çanta, pantolon fotolarını sunar ; Sizler bu dudak baskılı trendi nasıl buldunuz?

Dudak baskılı elbise modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git