Moda

2021-2022 Trend Alarmı: Romantik Dudak Baskılı Elbise ve Çantalar

2021-2022 Trend Alarmı: Romantik Dudak Baskılı Elbise ve Çantalar

70’li yıllarda modern moda koleksiyonlarına dahil olan romantik ve duygusal baskılar, kış aylarında daha çok dikkat çekmeye başladı. Moda haftalarında ünlü markaların koleksiyonlarında, dudak baskılı elbise ve çantalarla karşılaştık. Moda yıldızları dudak baskılı elbise ve aksesuarları severek üzerlerinde taşıdılar. Romantik baskıların en yaygın türleri kalp ve dudak baskılarıdır. Tüm mevsimlerde ister giyimlerimizde, ister aksesuarlarda kalp ve dudak baskılarından kullanmak mümkündür.

dudak baskili elbise ve canta 1

Sonbahar-kış gardırobunuzu yenilerken romantik baskıların moda olduğunu dikkate alın. Hem sweatshirtlerde, hem pantolonunuzda, ayrıca üst giyimlerinizde bu romantik baskıları vurgulayabilirsiniz. Basit kıyafet giyiminizi romantik baskılı aksesuarlarla akıllıca bir hale getirebilir. Romantik baskılar kırmızı renkli olduğuna göre aynı renk tonlarıyla başka renklerle kombinlemek kolaydır.

dudak baskili elbise ve canta 4

Kadınlive Kadın ekibi sizlere dudak baskılı elbise, çanta, pantolon fotolarını sunar ; Sizler bu dudak baskılı trendi nasıl buldunuz?

dudak baskili elbise ve canta 5

Dudak baskılı elbise modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu