Moda

2019 Sonbahar Kış: Adidas Originals Spor Giyim Koleksiyonu

2019 Sonbahar Kış: Adidas Spor Giyim Koleksiyonu

Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, yeni sezon 2019 adidas originals spor giyim koleksiyonunu tanıttı. Ünlü marka adidas spor giyim 2019 sonbahar kış koleksiyonunda çok şık spor giyim parçaları yer aldı. Rita Ora sonbahar kış adidas spor giyim koleksiyonun kapak yüzü oldu!

Adidas markasının çıkarmış olduğu farklı temalardaki parçalarlar sonbahar kış koleksiyonunda satışa sunuluyor. Adidas Orginals x Rita Ora işbirliği ile ortaya çıkan muhteşem tasarımlı parçalar olan “black, pastel ve color block” 2019 adidas koleksiyonu mağazalarının vitrinlerini süsleyecek!

Adidas Rita Ora Koleksiyonu

Adidas‘ın sergilediği koleksiyonun parçalarından olan “black” serisi esnek deri ile hazırlanmış siyah giyim parçaları oluşturuyor. Ünlü şarkıcı Rita Ora‘nın kendine has simgelerinden olan sürüngen tarzı desenler karanlık ortamlarda adeta bir yıldız gibi parlıyor. Koleksiyona farklı bir boyut katan “adidas originals” klasik tarz ayakkabıların yanı sıra eklektik tasarımlı şık ayakkabı modelleri de koleksiyonda kendisine yer buluyor.

Adidas Rita Ora Koleksiyonu 1

Adidas markasının yeni koleksiyonlarından olan “pastel” serisi’de gün batımı renk tonundan ilham alıyor. Koleksiyonun tasarımlarında dikkat çeken renk detayları ise “toz pembe, hafifi sarı, ve mavi” renk tonları gözlerden kaçmıyor. Tüy desenler Rita Ora‘nın dövmesinden ilham alınarak işleniyor.

Adidas Rita Ora Koleksiyonu 2

2019 adidas sonbahar kış koleksiyonu olan “colourblock pack” serisi ise yine gün batımının renk tonlarını bünyesinde barındırıyor. Koleksiyonun tasarımında capcanlı renklerden olan “pembe, sarı ve mavi” renk tonları bloklar şeklinde bir araya getirilmiş. Adidas ve Rita Ora koleksiyonu sonbahar kış sezonu süresince “spray, roses” serilerindeki parçalarda bu koleksiyonla birlikte adidas tutkunları ile buluşacak.

Adidas Rita Ora Koleksiyonu 3

Adidas spor giyim “spray” serisindeki koleksiyona göz attığımızda metal renklerdeki siyah boya gibi görünümler tasarıma farklı bir şıklık katmış. Bu koleksiyonda siluetler ve hırçın sokak modasının sportif şıklığını bir arada sunuyor.

Rita Ora

Adidas spor giyim “roses” serisindeki bu koleksiyonda ise doğanın renk detayları ile dikkat çekiyor. Gece mavileri farklı desenler canlı bir görünüm oluştururken, salaş boyfriend tarzındaki parçalar gözlerden kaçmıyor. Kusursuz güzelliğinize feminenlik katan bu zıtlık sizi oldukça şık gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu