Moda

2019 Sonbahar Kış Yeni Sezon: Topshop Kıyafet Koleksiyonu

2019 Sonbahar Kış Yeni Sezon: Topshop Kıyafet Koleksiyonu

Dünyaca ünlü marka topshop yeni sezon 2019 sonbahar kış koleksiyonunu tanıttı! 2019 topshop kıyafet “marques almeida” koleksiyonunda eşsiz giyim parçaları sonbahar kış koleksiyonlarında moda sevenlerle buluştu. Topshop kıyafet koleksiyonu görenleri kendine hayran bıraktı.

2019 topshop sonbahar kış sezonu için hazırladığı yeni kış koleksiyonu birçok mağazada satışa sunuldu. “Marques almeida” koleksiyonu topshop 2019 için büyülü bir koleksiyonu beraberinde getirdi. Bu muhteşem koleksiyon harika tasarımları ve yeni stil tarzlarını yansıtıyor. 90’lı yıllarda genç stillerin buluştuğu grunge tarzına atıflarda bulunuyor. Farklı kumaşların bir araya geldiği koleksiyonda giyim parçalarında 90’lı yılların esintilerini görmek mümkün.

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-5

Marques Almeida koleksiyonunu şu şekilde açıklıyor!

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-1

Topshop’la yaptığımız iş birliği bizim için en eğlenceli çalışmalarımız arasında olduğunu söyleyebiliriz. Moda stilleri için yaptığımız araştırmalar hep genç kesimlere yöneliktir. Markamızın kuruluşundan itibaren ‘gençlik kuralı’ adını verdiğimiz stillere yoğunlaşmaktayız. Topshop için hazırlamış olduğumuz bu koleksiyon geri dönük arşivlerimizden esinlenerek, i-D, Corinne, The Face ve Kate Moss fotoğraf çekimlerini gördük. Sofia ve arkadaş grupları koleksiyonu oluşturmakta çok önemli roller oynadığını diyen Marques Almeida,  bu kıyafetleri her zaman giymeyi hayal ettik sözlerini de ekledi.

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-2

Topshop, Marques Almeida koleksiyonu

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-3

Koleksiyona göz atıldığında, Marques Almeida’nın imzalarını taşıyan demin, yoğunlukta kullanılmış. Streç tarzlarda olamayan kumaşlar koyu renkler olan indigo, ağartılmış maviler ve beyaz renk tonları ön plana çıkıyor. Bol kesimlere sahip elbiseler, dar kesimlere sahip jean’ler, etekler, tunikler, şortlar, ceketler ve parka modelleri gibi birçok ürünün yer aldığı bu eşsiz koleksiyon kadınların akılını başından alıp götürüyor. Ayrıca koleksiyonda bazı giyim parçalarına yırtıklarla leopar desenleri gibi süslemeler verildiğini söylemek mümkün.

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-4

Koleksiyonu incelemeye devam ettiğimizde ftilli örgü kumaşlarla yapılmış dik yakalı elbise modelleri, midi etek, yelek, polo yaka bluz, kazak, hırka ve çok şık pantolonlar görebiliyoruz. Renkler konusunda ise yine turkuaz, fuşya, limon yeşili ve lacivert gibi renklerin ağırlıkta olduğunu görebiliyoruz. Kaşmir kumaşlarla üretilmiş kazaklar ise siyah ve beyaz kombinasyonu harika bir görünüm verdiğini söylemek mümkün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu