Moda

2019 Yeni Yılda Işıltılı Elbiseler

2019 Yeni Yılda Işıltılı Elbiseler

Yılbaşına sayılı günler kala, 2019 yılbaşı gecesi için kutlamalar başladı. Her senenin başı olan yılbaşı gecesi beklentilerimiz oldukça fazla ve o gece için çok güzel olmak isteriz. Çeşitli etkinliklerle, partilerle yeni yılı coşkuyla karşılarken umutlar, aşklar, dilekler dileriz. Yeni seneye girerken her alanda ışıl ışıl geçmesini istediğimiz bir yıl olmasını isteriz. 2019 yılbaşı gecesi ışıltılı elbiseler ile gecenin parlayan yıldızı siz olun!

Kırmızı ya da yeşil renk elbiselerle birlikte, ışıl ışıl parlayan 2019 ışıltılı elbiseler yeni yılı simgeler. Biz de bu konudan yola çıkarak sezonun en hit renkleri olan gri tonları, podyumların en popüler göz alıcı ışıltılı ve parıltılı kıyafetlerini sizler için derledik.

yeni-yil-isiltisi-2

Yılbaşı gecesi şık olmak için ilham veren ve heyecanımızı ikiye katlayan en trend ve benim favorilerimden olan Gucci’nin 60’lı yıllarda döneme damgasını vuran elbisesi, günümüze taşıyan izleri ile birlikte karşımıza çıkıyor.

yeni-yil-isiltisi-1

Van Noten’in tasarladığı şık dokulu ve tarz kıyafetleri ile yakaladığı eşsiz yorum Proenza’daki oversized manto ile bütünleştiğinde eşsiz bir güzellik sunuyor. Yeni yıla girerken iyi dileklerimiz sizlerle birlikte olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu