Kadinlive.com

Spor Ayakkabı Kombinleri


Spor Ayakkabı Kombinleri

Spor ayakkabı, sadece sportif elbise ve kıyafetlerle kombin edilir. Düşüncesini tamamen yıkan moda akımları farklı tarz ve stil arayışı içerisinde olanlar için her daim kendisini yeniliyor! Birbirinden şık elbise ve kıyafetlerle spor ayakkabı kombinleri yaratmanız mümkün.

Moda, sürekli kendini yenileyen ve her zaman farklı trend akımlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda moda kurallarını alt üst eden yeni bir moda trendi spor ayakkabıyla elbise, kıyafet kombinleri öne çıkıyor.

Spor Ayakkabılar Hangi Kıyafetlerle Kombinlenir?

Yükselen moda akımı olan spor ayakkabılarla nam-ı diğer snekars ayakkabıları hangi tarz elbiseler, kıyafetler altına giyerek kombinasyon yapılmalıdır? İşte yükselen moda akımı spor ayakkabı kombinleri …


Spor Ayakkabı + Midi Etek Kombinleri

Spor ayakkabılarla yapılan kombinler arasında en hızlı yükselen trend midi etekler oldu! Şıklık ve zarafet midi etekleri stilletto ayakkabılarla kombine yaptığınızda şık ve zarif bir görünüm kazandırırken, spor ayakkabıyla kombin yaptığınızda ise tarz sahibi bir görünüm yaratmanıza imkan sağlıyor.

Üstüne üstelik, spor ayakkabıyla birlikte kombine edeceğiniz midi eteğinizin spor tarzında olmasına da hiç gerek yoktur. Tütü midi eteklerle bile sneakers spor ayakkabısı giyebilirsiniz.

Spor Ayakkabılar + Ofis Kombinleri

İş hayatı, ofis şıklığınıza spor ayakkabılar eklemelisiniz. Şifon bluz + siyah pantolon ve üzerinize giyeceğiniz şık bir blazer ceket ile yapacağınız kombini sneakers spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Ofis şıklığınıza şık katacak beyaz spor ayakkabıları giymeyi tercih edebilirsiniz.

Spor Ayakkabılar + Şık Elbise Kombinleri

Spor ayakkabılarla elbise ve kıyafet kombinasyonları alışa geldik bir durum, fakat şık ve efil efil elbiselerle sneakers spor ayakkabıları kombine yaptığınızda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle de topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen bayanların işine oldukça yarayacak trend gibi duruyor. Pullu payetli elbiseler, mini elbiseler, dantelli, işlemeli elbise ve daha birçok farklı modellerdeki elbiselerle spor ayakkabı kombin yaparak ortaya farklı bir tarz çıkarabilirsiniz.

Sportif Koşu Ayakkabılarıyla Şıklığı Yakalayın!

Snekars spor ayakkabılar, günlük yaşantımızın her anında rahatlıkla kullanabiliyoruz. Fakat bunun yanı sıra, koşu spor ayakkabılarını da istediğiniz elbiselerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin şık bir deri tayt + triko kısa üst ve koşu ayakkabısı ile kombin yaratabilirsiniz. Ayakkabı dolabınıza, farklı renk ve tonlardaki spor ayakkabıları ekleyin! Bu sayede hem spor yapın hem de günlük stilinizi oluşturun.

En Şık Spor Ayakkabı Kombinleri / GALERİ

Etiketler:

Spor Ayakkabı Kombinleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tarz2 dedi ki:

    Spor yaparken giydiğimiz kıyafetler büyük önem taşır. Bizi spora teşvik edebileceği gibi spordan da soğutabilir.

Sayfa başına git