KombinlerAyakkabı Modelleri

Spor Ayakkabı Kombinleri

Spor Ayakkabı Kombinleri

Spor ayakkabı, sadece sportif elbise ve kıyafetlerle kombin edilir. Düşüncesini tamamen yıkan moda akımları farklı tarz ve stil arayışı içerisinde olanlar için her daim kendisini yeniliyor! Birbirinden şık elbise ve kıyafetlerle spor ayakkabı kombinleri yaratmanız mümkün.

Moda, sürekli kendini yenileyen ve her zaman farklı trend akımlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda moda kurallarını alt üst eden yeni bir moda trendi spor ayakkabıyla elbise, kıyafet kombinleri öne çıkıyor.

Tek Omuzlu Uzun Elbise İle Beyaz Spor Ayakkabı Kombini

Spor Ayakkabılar Hangi Kıyafetlerle Kombinlenir?

Yükselen moda akımı olan spor ayakkabılarla nam-ı diğer snekars ayakkabıları hangi tarz elbiseler, kıyafetler altına giyerek kombinasyon yapılmalıdır? İşte yükselen moda akımı spor ayakkabı kombinleri …

Yırtmaçlı Dar Etek ve Beyaz Spor Ayakkabı Kombinleri

Spor Ayakkabı + Midi Etek Kombinleri

Spor ayakkabılarla yapılan kombinler arasında en hızlı yükselen trend midi etekler oldu! Şıklık ve zarafet midi etekleri stilletto ayakkabılarla kombine yaptığınızda şık ve zarif bir görünüm kazandırırken, spor ayakkabıyla kombin yaptığınızda ise tarz sahibi bir görünüm yaratmanıza imkan sağlıyor.

Sneakers Spor Ayakkabı ve Midi Etek Kombini

Üstüne üstelik, spor ayakkabıyla birlikte kombine edeceğiniz midi eteğinizin spor tarzında olmasına da hiç gerek yoktur. Tütü midi eteklerle bile sneakers spor ayakkabısı giyebilirsiniz.

Beyaz Midi Etek ve Siyah Spor Ayakkabı Kombini

Spor Ayakkabılar + Ofis Kombinleri

İş hayatı, ofis şıklığınıza spor ayakkabılar eklemelisiniz. Şifon bluz + siyah pantolon ve üzerinize giyeceğiniz şık bir blazer ceket ile yapacağınız kombini sneakers spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Ofis şıklığınıza şık katacak beyaz spor ayakkabıları giymeyi tercih edebilirsiniz.

Spor Ayakkabı Siyah Pantolon ve Blazer Ceket Kombinleri

Spor Ayakkabılar + Şık Elbise Kombinleri

Spor ayakkabılarla elbise ve kıyafet kombinasyonları alışa geldik bir durum, fakat şık ve efil efil elbiselerle sneakers spor ayakkabıları kombine yaptığınızda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle de topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen bayanların işine oldukça yarayacak trend gibi duruyor. Pullu payetli elbiseler, mini elbiseler, dantelli, işlemeli elbise ve daha birçok farklı modellerdeki elbiselerle spor ayakkabı kombin yaparak ortaya farklı bir tarz çıkarabilirsiniz.

Uzun Elbise Altına Siyah Spor Ayakkabı Kombini

Sportif Koşu Ayakkabılarıyla Şıklığı Yakalayın!

Snekars spor ayakkabılar, günlük yaşantımızın her anında rahatlıkla kullanabiliyoruz. Fakat bunun yanı sıra, koşu spor ayakkabılarını da istediğiniz elbiselerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin şık bir deri tayt + triko kısa üst ve koşu ayakkabısı ile kombin yaratabilirsiniz. Ayakkabı dolabınıza, farklı renk ve tonlardaki spor ayakkabıları ekleyin! Bu sayede hem spor yapın hem de günlük stilinizi oluşturun.

Koşu Spor Ayakkabı ve Şık Kombinler

En Şık Spor Ayakkabı Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Spor yaparken giydiğimiz kıyafetler büyük önem taşır. Bizi spora teşvik edebileceği gibi spordan da soğutabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu