Kombinler

2019 İlkbahar Yaz Trendleri: Crop Top Bluz Modelleri ve Kombinleri

2019 Crop Top Bluz Modelleri ve Kombinleri

Sezonun en trend giyim parçalarından olan 2019 crop top (kısa üst) bluzlar, 60’lı yıllarda mevcuttu. Moda trendleri arasında olan crop top bluz modellerini bizler daha çok 90’lı yıllarda izlediğimiz filmlerde görebilirdik. O yıllarda daha çok crop top (kısa üstler) karın veya göbek bölümlerinin açık olması ile moda trendleri arasındaydı.

crop top kısa üst elbise modelleri 3

Günümüzün moda ile daha farklı bir şekil alan 2019 crop top bluz modelleri, Paris’te, Londra’da yapılan moda haftaları sırasında ünlü markaların koleksiyonlarında crop top (kısa üst) kıyafetler sergilendi. Bu akımın ardından crop top yani diğer adı ile kısa üst bluzlar ilkbahar-yaz modasında sürekli olarak güncelliğini koruyarak farklı kombinler yapılarak giyilmeye başladı. Daha çok ünlülerin, moda yıldızlarının giyim kombinlerinde gördüğümüz crop top bluzlar artık istenilen her markanın koleksiyonunda görebiliriz.

crop top kısa üst elbise modelleri 4

İlkbahar-yaz sezonunun başlaması ile çoğumuzun gardırobunda crop top bluzlar var, hatta üzerine farklı kombinler yaratabilmek için eklemeler dahi yapıyoruz. Belki de bazılarımız bu moda trendleri arasında olan crop top bluzları giymeye cesaret edemiyor, ama yinede çok beğendiğimiz için almak istiyoruz. Ne yapmalı?

crop top kısa üst elbise modelleri 6

Aslında crop topları giyinmek hiç de vücudumuzun belli bölümünün görünmesi değil. Yüksek belli kalem eteklerin moda trendlerine girmesiyle birlikte crop top bluz kombinleri yapmak için başarılı bir araç olabilir. Ayrıca yüksek belli pantolonlarla rahatlıkla kombin yapmak mümkündür. Bu tarz bir stil yaratırsanız üzerinize blazer veya deri ceket alabilirsiniz. Ayrıca gömleklerinizi üzerine giyinebilirsiniz. Buda sizi çok tarz gösterecek. Kısacası biz bayanlar crop top bluz giyinmek istiyorsak, yolunu buluruz :)

crop top kısa üst elbise modelleri 7

Crop top bluzları giyinmenin yolları:

  • Yüksek belli pantolonlarla veya şortlarla üzerinize ceket alarak daha güçlü kombin yaratmış olacaksınız.
  • Her türlü eteklerle kombin yapabilirsiniz.

crop top kısa üst elbise modelleri 10

Sizler için Kadınlive Kadın ekibi olarak hazırlamış olduğumuz crop top kısa üst giyim modelleri ve kombinleri için fotolar sunuyoruz. Bu fotolar sizlere fikir ve ilham kaynağı olabilir.

crop top kısa üst elbise modelleri 17

Crop Top Bluz Kombinleri 2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu