Gelinlik Modelleri

2019 Gelinlik Modası: Zarif ve Cesur Kızlar için Gelinlik Modelleri

2019 Zarif ve Cesur Kızlar İçin Gelinlik Modelleri Yeni Koleksiyon

2019 gelinlik modası kendi cesur çizgileri ile akılda kalacak. Bunun ünlü moda evlerinin koleksiyonları da ispatı yapıldı. “Charchy” markanın yeni sezon için öngördüğü Koleksiyon ise bu yıl gelin adaylarının da oldukça cesur seçimler yapabileceklerini gösterdi.

2015 gelinlik modelleri 1

Markanın sunduğu 2019 gelinlik modellerinde bol miktarda güpürden kullanıldı. Hatta, sadece, güpür ve tülden hazırlanan gelinlik modelleri de var. Markanın yeni koleksiyonlarında göğüs ve sırt dekolteleri özellikle cesurdur. Kuş leleklerini ve yaprakları hatırla zarif desenler gelinliklere güzellik katıyor. Kadinlive.com yeni sezon gelinlik koleksiyonunun en dikkat çeken gelinliklerini sunuyor:

2015 gelinlik modelleri 2

Zarif ve şık tasarımlara sahip gelinlik modelleri, yeni sezonda gelin adaylarını büyüleyecek nitelikte olduğunu belirtelim. Çok şık tasarımlara sahip gelinlikler cesur bayanların tercihleri arasında olabilir.

2015 gelinlik modelleri 3

Sizler için seçtiğimiz gelinlik modelleri için aşağıdaki foto galeriye göz atın. Foto galeri görüntülemek için resimlerin üzerine tıklayıp inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu gelinlik modelleri hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşmayı da unutmayın :)

2015 gelinlik modelleri 13

Şık Tasarımlı Gelinlik Modelleri 2019 / GALERİ

2015 gelinlik modelleri 11

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu