Kadinlive.com

2019 Gelinlik Modası: Zarif ve Cesur Kızlar için Gelinlik Modelleri


2019 Zarif ve Cesur Kızlar İçin Gelinlik Modelleri Yeni Koleksiyon

2019 gelinlik modası kendi cesur çizgileri ile akılda kalacak. Bunun ünlü moda evlerinin koleksiyonları da ispatı yapıldı. “Charchy” markanın yeni sezon için öngördüğü Koleksiyon ise bu yıl gelin adaylarının da oldukça cesur seçimler yapabileceklerini gösterdi.

Markanın sunduğu 2019 gelinlik modellerinde bol miktarda güpürden kullanıldı. Hatta, sadece, güpür ve tülden hazırlanan gelinlik modelleri de var. Markanın yeni koleksiyonlarında göğüs ve sırt dekolteleri özellikle cesurdur. Kuş leleklerini ve yaprakları hatırla zarif desenler gelinliklere güzellik katıyor. Kadinlive.com yeni sezon gelinlik koleksiyonunun en dikkat çeken gelinliklerini sunuyor:


Zarif ve şık tasarımlara sahip gelinlik modelleri, yeni sezonda gelin adaylarını büyüleyecek nitelikte olduğunu belirtelim. Çok şık tasarımlara sahip gelinlikler cesur bayanların tercihleri arasında olabilir.

Sizler için seçtiğimiz gelinlik modelleri için aşağıdaki foto galeriye göz atın. Foto galeri görüntülemek için resimlerin üzerine tıklayıp inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu gelinlik modelleri hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşmayı da unutmayın :)

Şık Tasarımlı Gelinlik Modelleri 2019 / GALERİ

2015 gelinlik modelleri 11

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git