Moda

Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2018-2019

Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2018-2019

Amerikan markası olan Tommy Hilfiger Amerika’da olduğu kadar Türkiye’de de şıklığın adı olmaya başladı. Kadın ve erkek giyiminde ki göz dolduran koleksiyonları yanı sıra Tommy Hilfiger çanta, ayakkabı, kemer, cüzdan, saat vb. giyim ve aksesuarlar da harika tasarımlar ortaya çıkarıyor. Şıklığın tamamlayıcı parçası olan Tommy Hilfiger ilkbahar yaz koleksiyonu yine her yıl olduğu gibi bu yılında en çok tercih edilen giyim markası olacaktır.

Tommy Hilfiger Boho Stilleri 2016 17

Tommy Hilfiger‘ı tercih edenleri 2018-2019 yaz sezonunda yine şıklığından ödün vermeyen ama bir o kadar rahat tasarımlar bekliyor. 2018-2019 yılında bizi bekleyen Tommy Hilfiger şıklığını sizin için derledik. Dilerseniz birlikte modern Amerikan tarzı ile modanın ve rahatlığın içinde bir yolculuğa çıkalım.

Tommy Hilfiger 2016 Yeni Trend Yaz Koleksiyonu

Yolculuk diyorum çünkü Tommy Hilfiger 2018-2019 ilkbahar/yaz koleksiyonu “The Good Life” adadan adaya gidilen maceraperest ruhundan ilham alıyor. Ünlüleri tatil beldelerinde fotoğraflayan Slim Aarons’un eserlerinden esinlenen bu koleksiyonda tropik adaların sofistike ve rahat tarzı göze çarpıyor.

Tommy Hilfiger Tropikal Esintiler 2016 17

Tommy Hilfiger‘in “The Good Life” koleksiyonu, ada esintisini günümüz şehir yaşantısına uyarlanmış versiyonu. Ana temada rahatlık ve maceracı ruh varken ufak çizgiler ve birkaç dokunuşla şık, modaya hakim bir görüntü yakalanıyor. Miami’nin Waikiki sahilinde “aloha” diyebileceğiniz kadar fresh ve egzotik, plazada toplantı set edebileceğiniz kadar feminen.

Tommy Hilfiger Örgü Kıyafetler 2016 17 Koleksiyon

60’lı yılların hippi tarzı çizgiler taşıyan bu koleksiyonda uzun geniş elbiseler, genişi çiçekli ve geometrik desenler sıkça kullanılmış. Örgü elbiseler ve bikiniler koleksiyonun Retro yönünü ön plana çıkarıyor.

Tommy Hilfiger İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2016 17

Renklerin canlılığı ve yoğunluğu Latin kültüründen alınan ilhamdan geliyor. Trikoların süetlerin bolca kullanıldığı koleksiyonda el boyaması ve patchwork kumaşlarda mevcut. Delikli file üstler ile ada macerası hala devam ediyor.

Tommy Hilfiger New York Moda Akımları Koleksiyon

Sizler için derlediğimiz Tommy Hilfiger‘in ilkbahar yaz koleksiyonu görsellerini bir araya topladık. Galeride inceleme fırsatı bulabileceğiniz eşsiz koleksiyon size ilham kaynağı olacağını düşünüyoruz. Şimdi bu koleksiyonla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Tommy Hilfiger ilkbahar yaz koleksiyonu / GALERİ

Tommy Hilfiger New York 2016 17 Yaz Koleksiyonu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu