Kadinlive.com

Trend Alarmı: Burnu Açık Bot Kombinleri


Burnu Açık Bot Kombinleri

Sonbahar / kış sezonunda ayakkabı modasının kış soğuğuna meydan okuyor. Cut-out botlar ve sandalların çorapla giyinilmesi gibi ayakkabı trendleri bu kış soğuk tanımayacak. Bu trendlere göre biraz daha avantajlı modellerden konuşmak istiyoruz. Burnu açık bot nasıl giyilir?

Burnu açık botlar en dikkat çekici ayakkabı trendleri arasındadır. Özellikle yağışın olmadığı günlerde tercih edeceğiniz burnu açık botlar moda seçimidir.


Burnu açık botlar son derece çekici bir görünüme sahip olmanıza neden olur. Ancak bu botları giyinirken birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. Kısa mesafelerde giymek veya makineyle sefer yapacağınız zamanlarda giymek daha çok tavsiye edilir. Yoksa parmaklarınız kirlenir ve tüm görüntü gölgede kalabilir.

Eğer hava soğuk ise ancak yine burnu açık bot giymek istiyorsanız burun bölümü dikişsiz çoraplarla giyinmeye özen gösterin. Son olarak ayak tırnaklarınızın uzun olmaması önemlidir. Kısa tırnaklar bu tarz botlarla daha çekici görünüyor. Ayrıca çorap giyinirseniz kısa tırnaklar daha çok avantajlıdır. Bu trendi siz nasıl buldunuz?

Burnu açık bot modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git