Kombinler

Trompet Peplum Etek Modelleri ve Kombinleri 2018-2019

Trompet Peplum Etek Modelleri ve Kombinleri

Trompet eteğinin adı müzik aletinden gelir. Diğer bir adı da peplum etek’dir. Üst kısmı dar, alt kısmı dalgalı, geniş olduğu için Trompete benzetiliyor. 2018-2019 yılları içerisinde etek modasını etkisi altına alan trompet (peplum) etekler, tasarımcıların 2018-2019 koleksiyonlarında da kendini göstermeye devam ediyor. Forma ve uzunluğuna göre değişik çeşitleri olan etek modelleri inanılmaz derecede tüm vücut tiplerine yakışır.

trompet etek modelleri 1

Uzun boylu bayanlar daha şanslıdır. Eteğin uzun, kısa veya farklı tarzda olanlarını rahatlıkla kıyafetleri ile kombin yapabilirler. Kısa boylu bayanlar ise eteğin diz üstünden yukarı, daha kısa eteklere daha çok öncelik vermeliler. Uzun veya kısa boy olursanız ayakkabı seçimini yüksek tabandan yana tercih edin.

trompet etek modelleri 2

Eteklerden konuştum ancak etek kısmı trompet (peplum) biçiminde olan etekler çok güzel görünüyor. Tercihinize eteklerden yana da sağlayabilirsiniz.

trompet etek modelleri 3

Etekli kombinlere gelince trompet peplum eteği gömlekle, bluzla, t-shirtle, sweatshirtle, kısa ceketlerle rahatlıkla kombinlemek mümkündür. Ben derdim ki, eteği giyerken üst kıyafetlerinizi eteğin içine sokarak giyinirseniz daha akıllıca görünür. Ancak kazak vb. eteğin içine sokmadan da giymek mümkündür. Yine seçim sizindir. :)

trompet etek modelleri 4

Trompet Etek Modelleri ve Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu