Kadinlive.com

İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri 2018 2019


İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri 2018 2019

Güneş gözlüklerini en çok kullandığımız günler yaklaşıyor, Severek kullandığımız aksesuarlar arasında olan güneş gözlükleri hem stilimizi tamamlamakta, hem de yorgun zamanlarda şişen gözlerimizi gizlemekte iyi araçtır. Diğer aksesuarlar gibi birkaç yıldır, güneş gözlükleri gittikçe daha iddialı modellerle karşımıza çıkıyor.

Bu sezon gözlük trendi neredeyse geçen sezonla aynıdır. Yine retro tarzda olan yuvarlak gözlükler, cat eye (kedi gözü) gözlükler, renkli, aynalı camı olan gözlükler ve süslü çerçeveli gözlükler popülerliğini sürdürecek. 2018-2019 da öne çıkanlar ise beyaz çerçeveli olanlar ve çok büyük ölçüde olan (oversized) gözlükler.


Sezonun en trend güneş gözlükleri eski tarzdan ilham alınarak dizayn edilen, üst kısmında metal tel olan “clip-on” veya “flip-up” adı verilen gözlükler. Gabbana, Rayban, Voque, Police gibi ünlü markaların koleksiyonlarında bu gözlükler artık kendi yerini aldı.

Ayrıca hit olan diğer bir gözlük modelide var ki, Dior markasına aittir. Camında 2 renkten kullanılan, “So real” denilen bu gözlükler artık blogger ve ünlülerin sevimlisidir. 2018-2019 bayan güneş gözlüklerini sizler nasıl buldunuz?

Bayan güneş gözlükleri modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git