Güneş Gözlüğü

İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri 2018 2019

İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri 2018 2019

Güneş gözlüklerini en çok kullandığımız günler yaklaşıyor, Severek kullandığımız aksesuarlar arasında olan güneş gözlükleri hem stilimizi tamamlamakta, hem de yorgun zamanlarda şişen gözlerimizi gizlemekte iyi araçtır. Diğer aksesuarlar gibi birkaç yıldır, güneş gözlükleri gittikçe daha iddialı modellerle karşımıza çıkıyor.

2015 yaz gunes gozlukleri 1

Bu sezon gözlük trendi neredeyse geçen sezonla aynıdır. Yine retro tarzda olan yuvarlak gözlükler, cat eye (kedi gözü) gözlükler, renkli, aynalı camı olan gözlükler ve süslü çerçeveli gözlükler popülerliğini sürdürecek. 2018-2019 da öne çıkanlar ise beyaz çerçeveli olanlar ve çok büyük ölçüde olan (oversized) gözlükler.

2015 yaz gunes gozlukleri 2

Sezonun en trend güneş gözlükleri eski tarzdan ilham alınarak dizayn edilen, üst kısmında metal tel olan “clip-on” veya “flip-up” adı verilen gözlükler. Gabbana, Rayban, Voque, Police gibi ünlü markaların koleksiyonlarında bu gözlükler artık kendi yerini aldı.

2015 yaz gunes gozlukleri 3

Ayrıca hit olan diğer bir gözlük modelide var ki, Dior markasına aittir. Camında 2 renkten kullanılan, “So real” denilen bu gözlükler artık blogger ve ünlülerin sevimlisidir. 2018-2019 bayan güneş gözlüklerini sizler nasıl buldunuz?

2015 yaz gunes gozlukleri 4

Bayan güneş gözlükleri modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu