Moda

2022 Trend alarmı: Armalı ve yamalı jeans’ler

2022 Armalı ve yamalı jean

Yamalı ve armalı jean’ler, geçmişte çok popülerdi ve 90’lı yılların moda ikonuydu. 80 ve 90 yılların en popüler giyim modası olan. Arma ve yamalı kotların, günümüze kadar gelerek moda trendi haline dönüşeceği aklınıza gelir mi? Yamalı, armalı jeanler günümüzde gene popüler ve gene moda! Yamalı jean modasına farklı stil ve yorum katılarak kot parçalarının üzerine dikilen, armaların kotlara farklı bir hava vermesinden bahsediyoruz.

Kotlar üzerine dikilen armalar ise farklı sayılar, harfler, futbol takımı amblemi, ekose baskılar, ülke bayrakları veya çok farklı değişik tarz figürler gibi jeanler üzerine dikiliyor ve farklı bir hava yakalanabiliyor. Sokak modası trendin de ve moda haftalarında yeniden gündeme gelen ve moda akımı ile ayaklanan armalı jean parçaları çok sık tercih ediliyor. Stil ikonu olacağım diyorsanız, sokak modasının yükselen trendi olan armalı jeanler ile dikkat çekebilirsiniz.

Armalı veya kumaş parçaları ile yama yapılmış yükselen moda akımı jean trendlerini takip etmek basit ve kolaydır. Gardıroplar da kullanmadığınız veya eskimiş olan jean pantolonlarla veya jean ceketlerinizi değerlendirip bu yükselen moda trendi sizin için güzel yol olur. Dikiş yapmayı sevmiyorsanız, sizin için bir önerimiz daha olabilir, gene 90’lı yılların moda akımı olan rozet aksesuarlarını kot pantolon veya ceketlere uygulayabilirsiniz.

Yamalı veya armalı jeanler kot ceketler ve kot pantolonlarla da bu yükselen trende ayak uydurabilirsiniz. 90’ların moda trendi olan. şimdiler de ise sokak modasının fenomeni olan yamalı jeanler ile cool ve tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Moda akımı olan yama trendini sivri burunlu ve topuklu ayakkabılar ile kombin yaparak, şık ve kadınsı bir görünüm kazanabilirsiniz. Sizin için Kadınlive editörleri tarafından hazırlanan kombin görsellerine aşağıdaki galeriden bakabilirsiniz.

Bu yazımız da sizlerin ilgisini çekebilecek nitelikte ; Bohem stili giyim tarzı nasıl giyilir?

Trend alarmı: Armalı ve yamalı jeans’ler için foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımız da sizlere İşbilir en şık pardesü modelleri 2015 tesettürlü bayanlar için yazlık pardesü, işbilir pardesü hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makalemizi incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu