Kadinlive.com

Bebek Sarısı Saç Rengi


Bebek sarısı saç rengi son zamanlarda kadınların en çok ilgisini çeken saç renkleri arasındadır. Sarı saç renginin de kendi içerisinde birçok türü ve tonu vardır. Bana sarı saç rengi yakışıyor diyen kadınlar bile her saç rengini taşıyamazlar. Her sarı saç rengi tonunun gittiği bir ten rengi ve göz rengi vardır. Örneğin küllü sarı renkleri açık tenli fakat hafif bronz görünümlü ve ela gözlü kadınlara çok yakışırken, platin rengi saç rengi daha olgun ve renkli gözlü kadınlara daha çok yakışır. Fakat bebek sarısı saç rengi diğer sarıların aksine her sarı renk yakışan kadına olmasa da çoğuna yakışır.

Bebek sarısı saç rengi tonlarını genel olarak birçok kadın tarafından platin sarısı saç rengi olarak karıştırılmaktadır. Bebek sarısı saçlar, platin sarı renklerinden daha koyuya kaçan saç rengi tonlarından. Bu saç rengi açık tene sahip kadınların tercih etmeleri daha uygun olacak bir saç rengidir.

Bebek Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bebek sarısı saç rengi yaptırmadan önce kadınların kendilerine sormaları gereken üç soru vardır. Açık tenliler mi, soluk tenliler mi ve makyaj yapmayı seviyorlar mı? Bu üç sorudan birinci ve üçüncü soruya evet ikinci soruya hayır cevabını veren kadınlar bebek sarısı saç rengini kullanabilirler. Fakat bu sorulardan birine bile istenilmeyen bir cevap verdi ise sarı saç rengi o kişiye yakışmaz.

Sarı tonları genellikle açık tenli, daha canlı tenli ve makyaj yapmayı seven kadınlara gider. Çünkü bebek sarısı saç rengi teni daha koyu göstereceği için makyaj yapılarak bu görünümün gitmesi sağlanır. Eğer saçlarını boyatan kişinin bundan önce kullandığı renkler kızıl, kahve ve siyah gibi canlı renkler ise saçlarını ilk bebek sarısı saç rengine boyattıklarında yakışmadığını düşünebilirler. Çünkü insanların göz rengi o koyu renklere alıştığı için kişi biraz daha cansız ve solmuş gibi görünüyor gibi gelebilir. Fakat bir hafta sonra herkesin gözü alışacağı için özellikle de boyatan kişinin gözü alışacağı için normal gelir.


Bebek Sarısı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Saçlarında bebek sarısı saç boyasına boyamak isteyen kadınlar ilk olarak bebek sarısı saç boyası önerisinde bulunalım bebek sarısı saç rengi numarası palette serisinden schwarzkopf deluxe 10.01 bebek sarısı saç boyası önerebiliriz.

Bebek Sarısı Saç Rengi Nasıl Kullanılır?

Bebek sarısı saç renklerini kullanırken makyaj yapmalısınız hafif kırmızı ruj ve bebek sarısı saç rengi birleşimi sizi oldukça çekici kılar ve kusursuz bir güzellik ekler. Bebek sarısı saçlarınızı maşa yardımı ile hafif doğal dalgalar verebilir ve harika bir saç modeli elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu saç rengi her tarzdaki kıyafetlerinizle uyum sağlayacaktır. Dolayısı ile saç renginizi sarı boyamak gibi bir düşünceniz varsa, ten renginiz de açıksa saçınızı bebek sarısı saç renklerine boyatabilirsiniz. Bebek sarısı saçlarınızda röfle, balyaj ve ombre bebek sarısı saçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu konumuz da ilginizi çekebilir; Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır

Bebek sarısı saç saç rengi ve saç modelleri arasından en güzellerini sizler için galeride bir araya getirdik. Galerideki bebek sarısı saç modelleri size ilham kaynağı olabilir.

Bebek Sarısı Saç Rengi ve Saç Modelleri / GALERİ

Açık Bebek Sarısı Saç Rengi Dalgalı Saç Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
error: Kadinlive.com\'un tüm hakları saklıdır.