Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır

Hiçbir zaman modası geçmeyen saç renkleri arasında olan bal köpüğü saçlar neredeyse tüm kadınlar denemiştir. Kadınlar sürekli saç renklerinde değişiklik yapmak isterler tabii ki bunun altında farklı birçok sebep yatar. En büyük neden kendilerini güzel hissetmek istemeleridir. Çünkü geçmişten beri bütün kadınlarda beğenilme arzusu vardır ve bu hep böyle devam edecektir. Kadınlar bir ortama girdiklerinde kıyafetleri ile saç renkleri ve makyajları ile en güzel kendilerinin görünmesini isterler. Bu nedenle sürekli saç renklerinde değişiklik yaparlar. En çok tercih edilen renkler ise bal köpüğü saç rengi, kızıl saç rengi ve sarı saç rengidir.

Bal Köpüğü Saç Renkleri Trend Modeller

Bal köpüğü saç rengi kadınların vazgeçemedikleri saç renkleri arasında yerini alırken çekiciliği ve doğal görüntüsü ile modern kadınlara oldukça cool bir hava kazandırıyor. Çok fazla ilgi gören bal köpüğü rengi ve saçlarında bal köpüğü rengi kimlere yakışır, nasıl elde edilir bu konu hakkında biraz konuşalım.

Açık Bal Köpüğü Saç Renkleri ve Saç Modelleri

Bal Köpüğü Saç Rengi En Çok Hangi Ten Rengine Yakışır?

Kadınların saç rengini değiştirmeden önce kendilerini çok iyi tanıdıklarından emin olmaları gerekir. Özellikle de bal köpüğü saç rengi kullanacaklarsa ten renklerini ve göz renklerini iyi bilmeleri ve kendilerine yakışıp yakışmayacağına karar vermeleri gerekir. Çünkü saçlar bal köpüğü saç rengi boyandıktan sonra eğer yakışmayacaksa saçları boyatmanın hiçbir anlamı yoktur. Bal köpüğü saç rengi en çok bal rengi gözleri ve kumral tenleri olan kadınlara yakışır. Özellikle de buğday rengi tene sahip olan kadınlar bal köpüğü saç rengini çok iyi tanırlar.

Bal Köpüğü Karamel Saç Renkleri

Bal köpüğü saç rengi kullanabilmek için buğday tenli olunmasa daha beyaz tenli olunması gerekir. Çünkü bal köpüğü saç rengi sarının bir tonudur ve esmer kadınlarda çok emanet görünür. Bal köpüğü saç rengi kullanılacaksa ilk olarak saç renginin soğuk mu yoksa sıcak mı olduğuna bakılması gerekir. Eğer sıcak bir saç rengi varsa bal köpüğü rengi saça direk tutacaktır. Fakat soğuk bir saç rengi varsa bal köpüğü saç rengi boyanmadan önce saçların açılması gerekir. Oryal ile saçlar açıldıktan sonra boyanırsa istenilen bal köpüğü saç rengi elde edilebilir.

Bal Köpüğü Karamel Tonları Hafif Dalgalı Saç Modeli

Bal Köpüğü Saç Boyası

  • Loreal casting creme gloss 832 numaralı amonyaksız ve besleyici arı sütlü bal köpüğü saç boyası.
  • Loreal excellence creme 7.31 numaralı zenginleştirilmiş bakım kremli bal peteği saç boyası.
  • Palette 8.0 numaralı yoğun renk bakımlı bal köpüğü saç boyası.
  • Sea color 8.3 numaralı zeytinyağı özlü bal köpüğü saç boyası.
  • Bioblas 7.3 numaralı bitkisel yağ içerikli saç dökülmesine karşı etkili bal köpüğü saç boyası.
  • Volia 8.8 numaralı krem bakımlı yoğun bal köpüğü saç boyası.

Koyu Bal Köpüğü Saç Rengi Yeni Trend

Evde Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bal köpüğü elde etmek için önemli bazı önemli faktörler vardır. Bu saç rengini evde elde edebilmek için ilk olarak mevcut saç renginizin hangi saç rengi tonlarında olduğunu bilmek ve geçmek istediğiniz bal köpüğü saçları tanımanız çok önemlidir. Bunların dışında ise ten renginiz de en az saç renginiz kadar önemli bir konudur. Yukarıda belirttiğimiz saç boyası markaları ve numaralarından herhangi birini seçerek saçlarınızda bal köpüğü rengi elde edebilirsiniz.

Bal Köpüğü Saç Rengi Trendleri

Bal köpüğü rengini elde etmeniz sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Belirli boya markalarını, farklı boya markaları ile karıştırarak bal köpüğü saç renklerini tutturabilirsiniz. Bunu örneklemek gerekirse, sarı saç rengi tonunuz varsa ya da açık kumral saç renginiz varsa saçlarınızda bal köpüğü saç rengi elde edebilmeniz için loreal saç boyası olan casting 7.30 numaralı balköpüğü saç boyasının yarısını, koleston 9.3 numaralı altın sarısı tüp boyanın yarısı ile karıştırarak içerisine de 1 şişe yüzde 9 oksidan koyarak iyice karıştırmalısınız.

Bal Köpüğü Saç Renkleri ve Saç Modelleri

Böylelikle yeni bir saç boyası elde edeceksiniz. Elde edilen saç boyasını saçların uç kısımlarından başlayıp saç diplerine doğru boyayarak uygulayabilirsiniz. Bu sayede saç diplerini daha kolay bir şekilde boyayabilirsiniz. Fakat bal köpüğü saç rengi tutturulması zor bir saç rengi olduğu için yinede siz bu işin uzmanı bir kuaföre yaptırmanızda fayda var.

Bal Köpüğü Saç Renkleri Yeni Moda Akımı

Bu konumuz da ilginizi çekebilir; Altın Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır

Bal köpüğü saç renkleri ve bal köpüğü saç modelleri ile ilgili görselleri sizler için bir araya getirdik. Bu bal köpüğü saç renkleri ve modelleri size ilham kaynağı olabilir.

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Bal Köpüğü Saç Modelleri / GALERİ

Karamel Bal Köpüğü Saç Rengi Uzun Saçlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu