Kişisel Bakım

Nemlendirici kremler

Artık sonbahar-kış mevsiminin gelişi ile cildimizde kuruluk fark edilmeye başlar. Cildimizi kırışıklardan korumak için kuru havalarda nemlendirici krem veya LASYONLAR kullanmalıyız. Kuru ciltli bayanlar genellikle yıl boyunca nemlendirici kullanıyorlar. Yağlı cildi olan bayanlar ise sonbahar-kış sezonunda nemlendirici araçlardan istifade etmeyi unutmamalıdırlar. Nemlendiriciler kullandığımız tonal kremlerin, ayrıca pudraların da bünyesinde olabilir. Ya da isteğe uygun olarak fondöten veya pudradan önce nemlendirici araç vurabilirsiniz. Bu zaman kozmetik cildinize daha iyi oturacaktır.

Dünyada kozmetolog ve dermatologlar, ayrıca kullanıcıları tarafından beğenilen nemlendirici araçlar vardır. Biz onlardan bazılarını sizler için sunuyoruz:

1. Clinique moisture surge

Geçen yılın 1 numaralı nemlendiricisi seçilen bu araç özellikle kuru ciltler için tasarlanmıştır. Cildinize hafifçe parlaklık verecek, 8 saate kadar cildinizde kalacaktır. Fiyatı 30 TL civarındadır.

Clinique-Moisture-nemlendirici

2. Mary Kay intense moisturizing cream

Amerika kozmetik firmasının nemlendiricisi de birçok kullanıcı tarafından beğenilip. Kullanıcılarının fikrine göre cildi hem yumuşatır, hem de gün boyu sağlıklı gösterir. Mütercim ciltler için tasarlanmıştır. Fiyatı 25 TL civarındadır.

wpid-sell-mary-kay-intense-moisturizing-nemlendirici

3. Mac strobe cream

En kaliteli nemlendirici biridir. Cilde hem parlaklık hem canlılık, hem de yumuşaklık verir. Fiyatı 30-40 TL civarındadır.

wpid-strobe-cream

4. Clarins hydraquench moisture

Clarins firmasının birçok çeşitte nemlendirici araçları var. Onlardan sadece birini size sunuyoruz. Bu araç kullanıcıları tarafından en olumlu görüşler almıştır. Cilde sık hopması, cildi yumuşatması özel vurgulanıyor. Fiyatı 50 $ olduğu söyleniyor.

wpid-1

5. Clinique dramatically lation

Clinique firmasına ait 3 tür cilt mahsus ayrı şekilde bırakılıyor. Dünyada en çok kullanılan nemlendirici biridir. Tedavi edici etkisi var. Fiyatı 40-50 TL civarındadır.

wpid-2

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu