Dekorasyon

Eviniz için keyifli kapı dekorasyonu

Eviniz için kapı dekorasyonu fikirleri

Evinizde ki kapılar artık size sıkıcı geliyorsa ve bu kapıları fazla iş çıkarmadan değiştirmek istiyorsanız Kadınlive Kadın ekibi olarak sizler için hazırladığımız fikirlerden faydalanabilirsiniz.

Eviniz için önemli olan kapılar, dekorasyon açısından önemli bir rol oynamaktadır. Demirbaş olan kapılarınızı kullanarak etkileyici dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Örneğin; önemli bir mobilya misali kumaş ile kaplanmış olan kapılar bütün evlerde fark yaratmaktadır.

Eski dönemlerde yapılmış olan bu kapılar evinizde bir sanat eseri olarak yer edinmektedir. Eski süreçte el boyaması ile üretilmiş olan bu kapılar, bütçenizin daha uygun olması için hazırda ki kalıplar ile de boyayabilirsiniz.

kapı-dekorasyonu-1

Camdan yapılan kapılar gün ışığının evinizin içinde dolaşmasını sağlayıp evinizin daha ferah bir yapıya ulaşmasını sağlar. Evinizde ki kapılarınızın daha dikkat çekici, vurucu renkler ile boyamayı deneyin.

kapı-dekorasyonu-2

Ahşap, cam ve ferforje birleşimi kapılar evinize şıklık katabilir. Bu kapılar özellikle yazlık evlerinizde kendini gösterecektir. Doğal bir görünüme sahip bu kapılar aynı zamanda güzel de görünmektedir. Yıpranmış, eski türden kapılarınızı bütçenize uygun ve hesaplı olarak yeni baştan bir yolu da şık tülleri kullanmaktır. Bu tülleri kullanarak odanızı çok daha romantik bir hale dönüştürebilirsiniz.

kapı-dekorasyonu-3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu