Kadinlive.com

2018-2019 Sonbahar Kış Çanta Trendleri


Sonbahar Kış Çanta Trendleri

Kış modası aksesuarlarının en trend parçası olan çantalar elbise ve kıyafetlerin tamamlayıcısı, olmazsa olmaz aksesuar parçaları arasındadır. 2018-2019 sonbahar kış modası için birbirinden şık kullanışlı çanta trendleri yeni sezonda karşımıza çıkıyor. 2018-2019 sonbahar kış çanta trendleri ve modellerine hep birlikte bir göz atalım.

Sonbahar kış sezonunun en trend çantalarında ilk göze çarpan detaylar bu yeni sezonda yine oversized modeller, kürk detaylı çantalar, süet çanta modelleri, hayvan figürlü çantalar, slogan ve grafik tasarımlı çanta modelleri, kolay taşınması için tutma sapları ve askıları, bel çantaları gibi bir çok farklı modelde çanta trendleri karşımıza çıkıyor.


Son 3 yıldır modası geçmeyen “Bucket” çantalar, kutu şeklindeki çanta modelleri ve capcanlı renkler bu sezon öne çıkan çantalar arasında. Sezonun en trend ve muhteşem çantalarının görsellerini aşağıdaki galeriden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Sezonun en iddialı çanta trendlerine daha detaylıca inceleyerek ilham alabilirsiniz. Yeni sezon çantalar, kusursuz güzelliğinize elegant duruş sergilemeniz için ideal bir seçim olacaktır.

“2018-2019 Sonbahar Kış Çanta Trendleri” / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git