Saç Modelleri

10 Yaş Genç Gösterecek Saç Modelleri

10 Yaş Genç Gösterecek Saç Modelleri

Herkes daha genç gözükmenin yollarını aramaktadır, genç ve güzel görünmek için birçok farklı yöntem bulunsa da, bunlar içersin de en etkili yöntem saçlardır. Çünkü saç modelleri sizi olduğunuzdan daha genç gösterebilmekte fakat saç modeli seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör sizi daha genç gösterebilmesidir! Kadınlive saç modelleri editörleri olarak, genç gösteren saç modelleri sizler için bir araya getirdik…

Saçlarda Abartıya Kaçmamalı

Saç modeli tercih ederken kesinlikle abartılı modellerden uzak durmalısınız bunun yerine daha doğal saç kesimleri tercih edebilirsiniz. Kuaföre giderek, sanki bir nişana, düğüne katılacak gibi saç modelleri yaptırmanız sizi olduğunuzdan daha fazla yaşlı gösterebilmektedir. Bunun için her zaman doğal olmak iyidir.

genc gosteren sac modeli 1

Uzun Saçları Tercih Edin

Kadınların olgunluk dönemlerinden sonra saçlarını daha kısa kestiriyorlar, fakat daha genç görünebilmek için uzun saç modelleri daha iyi olacaktır. Peki kısa saç olmaz mı? Diyorsanız cevabımız elbette evet olur fakat son derece şık ve güzel bir model tercih etmelisiniz.

genc gosteren sac modeli 2

Boyayı İhmal Etmeyin

Genç ve güzel görüne bilmeniz için saç boyası mutlaka kullanmalısınız, beyazlayan saçlar kesinlikle profesyonel kuaförlere saç boyası yaptırılmalıdır.

genc gosteren sac modeli 3

At Kuyruğu:

Genç gösteren saç modelleri arasında, daha çok tercih edilen saç modeli çoğunlukla arka tarafa doğru bırakılan saçlardır. Özellikle at kuyruğu saç modeli istediğiniz görüntüyü size vermek için en uygun modeldir. Genç kızlar gibi şıkır şıkır bir görünüm kazanabilirsiniz. Aşağıdaki görselde oldukça doğal ve güzel bir saç modeli var.

genc gosteren sac modeli 4

Düz Saçlar:

Düz saç modelleri ve kesimleri, son derece genç gösteren model olduğu kadar uğraşması da zor saç modelidir. Fakat eğer ben uğraşırım diyorsanız, bu saç modeli size uygun olabilir. Böylelikle kakül de bırakırsanız genç kız gibi bir görünüm kazanabilirsiniz.

genc gosteren sac modeli 5

Örgülü Saçlar:

Örgü saç modelleri de genç gösteren saçlardan sadece birisidir. Örgü saçların birçok farklı modeli bulunmakta bunlardan en ideali yanlardan örülmüş ve arka tarafa doğru atılan saç modelleridir. Çok farklı çeşitlerde örgü saç modelleri deneyebilirsiniz. Birkaç örnek verelim dedik.

genc gosteren sac modeli 6

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu