Kadinlive.com

2018-2019 Sonbahar Kış Modası: H&M Kıyafet Koleksiyonu


2018-2019 Sonbahar Kış Modası: H&M Kıyafet Koleksiyonu

H&M kış modası, yeni sezonda büyüleyici eşsiz koleksiyonunu sunuyor. H&M 2018-2019 sonbahar kış modasında bohem rock, şıklığını ve sıra dışı giyim parçalarıyla çok güçlü ve feminen görünmek isteyen bayanlar için çok farklı stil ve çizgilerde ürettiği sonbahar kış modası olan kıyafet koleksiyonunda mevsimlik tarz ve stil yaratmak isteyen bayanlara sıcacık kumaşlar, rahat kesim elbiseler, desenli elbiseler ve pançolar ile 2018-2019 sonbahar kış mevsimini coşkuyla karşılıyor.

H&M Desenli Maksi Elbiseler

Koleksiyonda tarzınıza şıklık ve renk katacak zahmetsiz bir temel katman yaratabileceğiniz yumuşacık ve sıcacık desenli kumaşlardan üretilmiş kışlık uzun elbise modellerinden birisini seçebilir ve kusursuz güzelliğinize zamansız şıklıklar katabilir ve feminen görünebilirsiniz.


H&M Kolsuz Bluzlar

Kışın gizemli dünyasının gözde şıklığını yakalamak ve spor görünmek isteyen bayanlar için skinny jean üzerine giyeceğiniz bol kazaklar ve bluzlarla kontrast yaratabilir ve oldukça spor tarzını yakalayabilirsiniz.

H&M Flanel Gömlek

Soluk renklerdeki jean ve ekose gömleklerle harika ve muhteşem kombin yaratabilirsiniz. H&M sonbahar kış koleksiyonu olan ekose gömleği retro tarz ve stili ile özleştirerek rock tavrı ile farklı tarzlar oluşturun.

H&M Püsküllü Ceketler

Bohem (bohemian) şıklığını ve karizmasını yakalayabilmek için H&M şair kollu gömleğin üzerine püsküllü ceketle kombini tamamlayın.

H&M Püsküllü Panço

H&M sonbahar kış modası koleksiyonunda öne çıkan eşsiz parçalarından biriside pançolar. Denim pantolonlarınızı muhteşem H&M pançolarla kombinleyerek kış sezonu boyunca tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kadınlive moda editörleri olarak sizler için H&M kış modası koleksiyonundan seçmiş olduğumuz eşsiz giyim parçalarını aşağıdaki galeriden inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

“2018-2019 H&M Yeni Sezon Kış Modası” / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git