Dekorasyon

Oje ile Kupa, Bardak Süslemek, Boyamak ve Kadınların Yaratıcılığı Hakkında

Biz kadınların yaratıcılık konusunda sınırları yok gibi. Kadınların yapısal olarak yaratıcılığa daha yatkın olduklarını söyleyebiliriz. Örneğin Dünyanın en hızlı gelişen ülkesi, şu anda dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan Çin’in verilerine baktığımızda Çin’de nüfusun yaklaşık yüzde 49’u (652.9 milyon) kadındır. Çin’de kadınların çalışma oranı yüksek. Ülkede yüzde 34’ü üst düzey yönetici olarak çalışan kadınların yüzde 19’u CEO’dur.

Ayrıca Çin’in en yaygın market içi aktiviteleri yapan şirketlerinden birisinin sahibi ve yöneticisi bir kadınmış. Bu kadın şirketini kurarken bir araştırma yapmış ve çevresine “Ülkedeki marketlerin yöneticilerine nasıl ulaşırım? Ülkenin her köşesindeki marketlerle nasıl çalışabilirim? Nasıl Pazar lideri olabilirim? Eğer bunları başarırsam, bu marketlerde market içi etkinlik yapabilmek için yerel insanlara nasıl ulaşırım?” diye sormaya başlamış. Araştırmaları sonucunda ülkenin her yerine uzanan tek organizasyonun Çin Komünist Partisi’nde olduğunu öğrenmiş. Bunun üzerine bu girişimci bayan, Komünist Parti yöneticilerine gitmiş ve projesini anlatmış. Parti yöneticileri projede işbirliği yapmayı kabul etmiş ve kendisine hem market yöneticilerine ulaşma imkanı ve hem de insan kaynağı sağlamışlar.

Sonuç olarak şu anda Çin’de en büyük market içi aktivitesi şirketlerinden birinin elemanlarının büyük bölümü Çin Komünist Partisi’nin üyeleri ve onların bulduğu insanlardan oluşuyormuş.

Gördüğünüz gibi, yaratıcı düşünmenin sonu yok. Bunun oje ile bardak, kupa süslemeyle ne alakası var diye sorarsanız yaratıcılığımızın yüksek olduğunu ve bunu her konuda göstermemiz gerektiğini anlatmaya çalıştım. Neyse konuyu biraz uzatmış oldum, videolarımıza bir bakalım:

Oje ile Bardak ve Kupa Süsleme, Oje İle Bardak Boyama Nasıl Yapılır? Oje ile Bardak Süsleme Sanatı Nedir? Hangi Malzemeler gerekli?

Daha önce Ebru Sanatı ile ilgilenenlerin bu Oje ile bardak boyama işinde fazla zorlanmayacaklarını düşünüyorum. Kadinlive ekibi olarak sizlere yeni yaratıcı fikirler göstermeye devam edeceğiz. Yaratıcılığız daim olması temennisiyle iyi günler. Takipte kalın.

Bazı Oje ile Bardak Boyama, Süsleme Örnekleri Resimler:

oje ile bardakMarbeled-Glassware-1maxresdefaultsummer2011 117DIY-Marbled-Glassware-Using-Nail-Polish-TodaysCreativeBlog.net_oje-ile-bardak-suslemeindex  llplp
imagesdd

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Buypasa adında
    yeni bir site açılıyormuş bu sitede çok fazla ürün ve çeşit bulunacakmış.
    Yüzlerce marka binlerce ürün arasından istediğinizi seçebilir kısa bir sürede
    teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu