Makyaj

Bu kışın modası bordo dudaklar

Bu kışın modası bordo dudaklar

Konu İçeriği

Ruj satışında bazı markalar bordo kırmızıyı kullanırken bazıları da tam tersine kırmızının daha aydınlık tonlarını tercih ediyor. Bu renkleri bayanlar kendi tarzına göre tercih ediyor. Kışın daha koyu renkleri saçan bayanlar bu yıl da muhtemelen dudakları için bordo rengi tercih edecekler. Son zamanların trendi olan sade makyajın tam tersine bordo ruj kendini daha çok ispatlamış oldu. En az kıyafetler kadar önemli olan makyaj tasarımı da podyumlarda kendini göstermeye başladı.

Kış aylarında kullanılan bordo ruj kendini çok sevdirdi ve Jennifer Lopez, Rihanna gibi yıldızların tercihlerinde en ön sırada yerini aldı.

bordo-ruj-2

Koyu renkli ruju kullanmak sanıldığından biraz daha zordur. Çünkü yanlış bir şekilde kullanılan ruj başka insanlar için gülünç bir hal alabilir.

bordo-ruj-1

Koyu renkli makyaj güzel göründüğü kadar zordur. Dudaklara sürülen ruj tazelenmediğinde hoş olmayan bir görüntü verir. Koyu renkli ucu kullanırken dudak kalemi kullanmanız rujunuzun daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.

bordo-ruj-4

Dudaklarınıza kullandığınız koyuyoruz göz makyajınızı arka plana atar. Bu nedenle sade bir makyaj ile bordo ruj kullanmak sizin için iyi bir tavsiye olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu