Makyaj

En Güzel Dudak Parlatıcıları

En Güzel Dudak Parlatıcıları

Büyüleyici ve yoğun renkleri ile ışıltılar yaratacak dudaklara sahip olmayı hangi kadın istemez ki? Kadınlive kadın ekibi, dudaklarınızın ışıltılı ve daha güzel görünmesi için en iyi dudak parlatıcılarını sizin için seçti.

İşte o en güzel dudak parlatıcılar

Bobbi Brown 3’lü Dudak Parlatıcısı

Krom ambalaj içerisinde tasarlanan Bobbi‘nin dudak parlatıcıları yılbaşından itibaren satışa sunuldu renklerinin tamamı özel olarak seçildi. Gün boyu kalıcılık parlaklığı ve güçlü kapatıcı özelliği ile bobbi rujlar sizin için en ideal seçim olacaktır.

Bobbi Brown 3'lü Dudak Parlatıcısı

Max Factor Silk Gloss Dudak Parlatıcısı

Bu ürün parlatıcılığının yanı sıra renklendirme ve yüzde kırk nemlendirme oranına sahiptir. Parlatıcının dudaklarımızı sürdükten sonraki hissi yağsız formülü sayesinde dudaklarınızda kullanırken yapışkan hissi vermeden İpeksi bir duruş sağlar.  Bu ürünün içerisindeki vanilya kakao araması çok hoş bir koku ve tat verecektir.

Max Factor Silk Gloss Dudak Parlatıcısı

Glazewear Sparkle Pırıltılı Dudak Parlatıcı

Parlatıcının baş döndürücü özelliğiyle göz kamaştırıcı olabilirsiniz. Bu ürünün ışıltısı göz alıcı olmakla beraber muhteşem bir görünüm sağlayacaktır.

Glazewear Sparkle Pırıltılı Dudak Parlatıcı

Rimmel Stay Glossy Lipgloss Dudak Parlatıcı

Birçok ülkede satış rekorları kıran bu ürün 6 saatten daha fazla bir süre dudaklarınızda dayanıklılığını sürdürüyor kozmetik ürün satışında rekorlar kıran bu ürün makyaj çantanızda vazgeçemeyeceğiniz malzemeleriniz arasında yer alacaktır.

Rimmel Stay Glossy Lipgloss Dudak Parlatıcı

Sally Hansen Lip İnflation Color Full Dudak Parlatıcısı

Bu ürün içerisindeki özel formülle nemi dudaklarınıza hapseder. Bu formülü sayesinde hiçbir yardım almadan dudaklarınıza hacim ve dolgunluğa kavuşacaksınız ürünün etkisi sürdüğünüz andan itibaren özelliğini göstermeye başlıyor ve dudaklarınızı daha dolgun gösteriyor. Ayrıca dikkat çekici parlaklığı ve rengi sayesinde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz.

Sally Hansen Lip İnflation Color Full Dudak Parlatıcısı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu