Kadinlive.com

Zühre Yazlık Pardesü Modelleri 2018-2019


Zühre pardesü modelleri 2018-2019 ilkbahar yaz yeni sezonda pardesü ve kap modelleri birbirinden şık modellerini tesettürlü bayanlar için pardesü koleksiyonun da sunuyor. İtiraf edelim ki Zühre yazlık pardesü ve kap modelleri şık ve muhteşem pardesü modelleri ile bir çok markanın bir adım önünde yer alıyor.

2018-2019 yeni sezonda Zühre‘nin tesettür modasında dikkatleri üzerine çeken detaylar ise sezonun en moda desenleri olan kaz ayağı desenlerine Zühre 2018-2019 koleksiyonunda oldukça fazla yer vermiş. Zühre tasarımda ve ana parça olarak kaz ayağı deseni çok sık kullanmış. Zühre tesettür giyim koleksiyonuna gezdiğimizde diğer bir detay ise etkileyici ve çekici motif işleme, düğme ve zımba detayları ve aksesuarlarını neredeyse tüm modellerine ustalık ve incelikle nakşetmiş. Zühre pardesü kıyafetlerine farklı ve estetik bir görünüm kazandırmış.


Tesettür modasında bu yaz çok efil efil geçecek, Zühre koleksiyonunda yaz modası olan lame ve dore renkleri yerini 2018-2019 pardesü koleksiyonunda almış. Desenli kumaşlar ise özellikle siyah ve beyazın büyülü etkisinde kalmış. Zühre pardesü modelleri düz kumaşlarda renk kombinasyonu pudra tonları, fuşya tonları, turkuaz tonları ve fıstık yeşili renkler kullanılan Zühre pardesü modelleri bu yılın moda renklerini yansıtmış.

Zühre 2018-2019 yaz koleksiyonu tamamen muhteşem ötesi tesettür modasına bu yıl damgasını vuracak, renkleri, desenleri, tasarımları ve kumaş seçimlerine kadar detayları sizlerde çok seveceksiniz. Zühre 2018-2019 ilkbahar yaz pardesü koleksiyonuna hayran kalacaksınız.

Zühre yazlık pardesü modellerini sizin için en güzel en şık en trend modellerini özenerek seçtim umarım sizlerde Zühre’nin 2018-2019 yazlık pardesü modellerini galerimizde inceleyeceğiniz modelleri beğenirsiniz.

İlkbahar Yaz Zühre Pardesü Modelleri 2018-2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git