Kombinler

2022 Sokak Modasından Rahat Kombinler

2022 Sokak Modası: Rahat Kombinler

2022 Sokak Modası Kombinleri

Sokak modasında rahat giysilerle yapabileceğiniz birçok kombin mevcuttur. Bu kombinlerle rahatlığı ve tarzı aynı anda mükemmel bir uyum halinde bulabileceksiniz. Günlük, rahat bir giyim okulda, alışverişte ve dostlarınızla buluşmak için ideal bir seçimdir. Gelin kolaylık güzellik katacak kombinleri gözden geçirelim.

Tulum sokak modası:

Tulumlar yeni sezonla birlikte tekrar modanın gündemine geldi. Bu rahat ve güzel elbise sokak modasında kullanmamak olmaz. Gereken tek şey basit t-shirtle bu mükemmel aşınma tamamlayıp tüm gün rahat olmaktır.

tulum elbise

Sweatshirt sokak modası:

Sweatshirt rahat hissetmenin en kolay yoludur. Skinny jeans ve taytlar dahil istediğiniz her şeyle rahat kombin sağlayabilirsiniz. İster havalı ve desenli, isterseniz içinden gömlekle kombin ederek kullanacağınız bu giysiyi mutlaka sokak modasına uygun giyilmelidir.

sokak modasi

Bol pantolon şalvar sokak modası:

Bu tarz pantolonların her zevke hitap etmediğini söyleyebiliriz. Ancak rahat kombinlerde bu tarz pantolonlar ön plandadır. Bol t-shirtlerle kombin yaptığınızda bu pantolonlarla çok sevimli bir görüntü elde edebilir ve tüm gününüzü rahat işlemleri yapabilirsiniz.

salvar rahat giyim

Yırtık kot (jeans) sokak modası:

Skinny jeanslar biz kadınlar için yeri başkadır. Özellikle de son zamanlarda yırtık kot modası sokak kombinleri kadınların vazgeçilmezi haline dönüşmüştür. Kız arkadaşlarınızla vakit geçirmek için iyi bir seçim olacak yırtık skinny jeans giydiğinizde büyük bir topuz saçla tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

yirtik jeanslar

Oversize ceket sokak trendi:

Oversize ceketler giysilerinizi tamamlayan mükemmel parçalardan biridir. Tayt veya dar pantolonlarla mükemmellik yarata bilen oversized ceketlerle hem şık, hem de rahat görünebilirsiniz.

ceket kombini

Siyah kombin modası:

Siyah kombin size zarif, zayıf ve havalı tarz yaşatır. Sokak modasında rahat kombinlerle bu stili sık sık kullanabilirsiniz. Botlarla tamamlayacağınız kombin sizi zarif ve rahat tarza kavuşturacaktır.

siyah kombin

Elbise kombin modası:

Bir elbise farklı kombinler yaparak birkaç kez giyine bilirsiniz. Sokak modasının rahat kombinlerinde etekler her zaman ön planda olup. Rahat bir stil yaratmak için spor ayakkabılarınızla kombin sağlayabilirsiniz. Bu durumda aksesuarlarınızı basit seçin ve üst giyiminizde uzun giysilere ve montlara tercih vermeyiniz…

sokak modasi giyim

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu