Saç Renkleri

Açık karamel saç rengi en çok kimlere yakışır

Açık Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır

Açık karamel saç renkleri nasıl elde edilir, kimlere yakışır ve açık karamel saç boyaları loreal, koleston, palette hakkında bu yazımızda konuşacağınız. Açık karamel saç modellerini galerimizde en güzel saç modellerini sizlere Kadınlive kadın ekibi olarak sunacağız.

Açık karamel kimlere yakışır

Açık karamel saç renkleri, ünlülerin ve bir çok kadının en çok tercih verdikleri saç renkleri arasında. Özellikle buğday ten ve renkli göz bayanlara açık karamel saç rengi çok yakışıyor. Açık karamel saç boyası yüzünüze ışıltı ve şıklık katıyor. Saçlarınızı daha canlı ve parlak gösterir. Beyaz tenli bayanlar için kızıllık bulunan karamel saç renkleri uygun olur. Buğday ve bronz tenli bayanlar için karamel, altın sarısı karamel, açık renk karamel tonları uygundur. Koyu tenliler içinse kahve tonları gölgeler, yansıtmalar uygundur.

enjoy karamel saç modası

Saçınıza açık karamel saç rengi vermek isterseniz. Sizin için bazı önerilerimiz olacak. Kumral saçları olan bayanlar için açık karamel saç renklerine geçmek çok kolay olacaktır. Bunun için tek işlem yeterli gelecektir. Açık kumral saçı olanlar veya sarı saçı olanlar seçtikleri renk tonunu direk olarak uygulayabilirler. İlk boyamada karamel rengi olabilir. İkinci boyamada açık karamel saç rengini verebilirsiniz.

Karamel saç

Saç rengi koyu renk ve tonlarda olanlar ise, Açık karamel saç rengini elde edebilmek için aynı renk tonunu birden fazla uygulamanız gerekir. Örneğin siyah saç rengini açık krem rengine sahip olup ve bunun için saç rengi açıcısı kullanılıp. Saç rengi turuncuya renge döneceği için istediğiniz açık karamel saç rengini uygulayabilirsiniz.

Loreal karamel saç rengi

Açık Karamel Saç Rengi Nasıl Kalıcı Olur?

Açık karamel saç boyanız daha kalıcı olması için saçlarınıza düzenli bir şekilde bakım yapmalısınız. Ayrıca saç renklerini koruyucu şampuanlar, renk koruyucu bakım kremleri ve serumları da kullanmanız gereklidir. Saçlarınızdan protein eksik etmemelisiniz ve saçlarınızı ısı ile temas ettirmemeye özen göstermelisiniz. Örneğin saç kurutma makinası, saç maşası ve saçlarınıza ütü sürmek gibi. Bu önerileri uygularsanız saç boyanız daha uzun süre kalıcı olacaktır.

Açık karamel saç rengi

Bu yazımız da ilginizi çekebilir ; Kızıl kahve saç rengi tonları

Sizin için özenle seçmiş olduğum karamel saç renkleri modellerine aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz. Bu saç renkleri ve tonları sizlere ilham ve fikir kaynağı olabilir.

Karamel kahve karışımı saç rengi

‘Açık karamel saç rengi en çok kimlere yakışır’ adlı foto galerimizi görüntüleyin…

Altın karamel saç renkleri

Bir önceki yazımız da sizlere Dantel kalem etek kombinleri kalem etek, danteli etek modelleri ve etekler hakkında bilgiler vermiştik bu makalemizi incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok güzel bir renk, benim gibi soluk ten rengine sahipseniz eğer kızıl yada karamel renk çok güzel yakışıyor.sacvesacmodelleri.com/karamel-sac-rengi bu adresten ve sizin sitenizden çok yararlandım ve saçlarımı karamel renge boyattım çok yakıştı çevremdekilerden de çok güzel tepkiler aldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu