Kombinler

Sokak Modası Trendleri: Beyaz Gömlek Kombinleri

Sokak Modası Trendleri: Beyaz Gömlek Kombinleri

Birçoğumuzun okul yıllarında hoşuna gitmeyen beyaz gömlekler, son yıllarda moda trendleri arasında! Bazılarımız çalıştığımız iş yerinin giyim konusunda taleplerinden dolayı beyaz gömlek giyinirken, bizlere sıkıcı gelen beyaz gömlekleri hollywood yıldızlarını sokak modası trendlerinde beyaz gömlek kombinleri ile görüyoruz.

beyaz gömlek 1

Artık beyaz gömlekler sadece okullu, öğrenci biçiminde değil, aynı zamanda daha stil sahibi bir giyim tarzıdır. Moda haftalarında ünlü markaların koleksiyonlarında gördüğümüz beyaz gömlekler, çeşitli, farklı stillerdeki kıyafetlerle sergilendi.

beyaz gömlek 7

Beyaz Gömlek Nasıl Kombine Edilir?

  1. Beyaz gömlek kombini için kısa, uzun etekler, kısa jean (kot) şortlar ve jean (kot) pantolonlarla günlük kombin stilleri yapabilirsiniz.
  2. Siyah skinny pantolonla, beyaz gömlek kombini yaparak ofis stilleri, iş görüşmesi kombinasyonları yapılabilir. Şık bir takı kolye kullanırsanız akşam yemeğine bile çıkabilirsiniz. Ayrıca beyaz gömleğin üzerine sweater, düz ceket giyinirseniz spor şıklığını daha modern bir stille tamamlamış olursunuz.
  3. Beyaz gömlekleri, ilkbahar-yaz veya sonbahar-kış mevsimlerinde rahatlıkla giyinebilirsiniz. Bu gömlekleri her sezon istediğiniz tarzda kombin yapıp giyinebilirsiniz.

beyaz gömlek 6

Kadınlive moda editörleri olarak, sokak modasından seçtiğimiz beyaz gömlek kombinleri görselleri size ilham kaynağı olabileceğini düşündük.

beyaz gömlek 17

Beyaz Gömlek Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu