Kadinlive.com

Dantel Kalem Etek Kombinleri


Dantel etek kombinleri

Dantel kalem etek, modası son zamanların en moda trendleri arasına girdi. Kalem etek, podyumlarda ve sokak modasında hızlı bir şekilde yükseliş trendine girdi. Bu sezon dantel işlemeli kalem etekler oldukça güncel ve popüler olduğunu görüyoruz. En çok kullanılan dantel işlemeli kalem etek modasında öne çıkan renk beyaz olduğunu görüyoruz. Ayrıca bir çok dantel parça elbiseler, kıyafetler ve eteklerin de bu yıl oldukça öne çıktığını görmekteyiz.

Dantel kalem etek modelleri, ise çok farklı yeri var. Geçtiğimiz yıllar içerisinde bol bol gördüğümüz dantel etekler, bu sezonda karşımıza çıkıyor. Her sezon dile getirdiğimiz sık sık vurgu yaptığımız dantel etekler, bu sezonda hangi giyim parçaları ile kombinlemeliyiz. Dantel kalem etekler ihtişamlı ve görkemli parçalar olduğu için basit tişörtlerle veya boyfriend gömleklerle kombin yapmak akıllıca olur diye düşünüyorum. Dantel eteklerin altına giyeceğiniz spor ayakkabılarla kombini tamamlayabilirsiniz.


Dantel kalem etekleri, klasik tarz’da sneakers veya slip-on tarzı spor ayakkabınız ile kombin yapmanız mümkündür. Kot gömlekler veya kot ceketlerle farklı tarz ve stil alternatif arayışı içinde olan bayanlara iyi bir fikir olabilir.

Sizin için dantel etek, kombinleri ve modellerinin görsellerini hazırladık. Bu galerideki fotolar sizlere ilham ve fikir verebilir.

‘Dantel kalem etek kombinleri’ için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git