Aksesuar

Aksesuar Trendleri: (Palm Cuff) El Üstü Bilezikleri

Aksesuar Trendleri: (Palm Cuff) El Üstü Bilezikleri

Gün geçmiyor ki, bayan aksesuarları arasına yeni bir trend ilave edilmesin. Son olarak palm cuff el üstü bileziği aksesuar trendleri arasına girdi! Adından da anlaşılacağı gibi bu bilezikler elin üzerine takılır.

el üstü bilezik 1

Bu muhteşem el üstü bileziklerin yaratıcısı aslen Rus kökenli olan Paris’de yaşayan KATYA ve SONYA‘dır. 2009 yılında kurdukları GAYDAMAK markası her türlü değerli taşları işleyerek birbirinden ilginç bayan aksesuarları tasarlıyor. Markaya ün kazandıran aksesuar ise el üstü bilezik tasarımları oldu.

el üstü bilezik 4

El üstü bileziklerin ortaya çıkış hikayesi’de bileziğin kendisi kadar ilginç. KATYA ve SONYA verdikleri bir röportajlarında söyledikleri ise biz işle başlarken adımızın anılmasını, imzamız olacak bir ürün çıkarmayı düşüyorduk ama aklımıza hiçbir şey gelmiyordu. Bir gün KATYA geleneksel bir bilezik takmıştı ve bilezik büyük olduğundan dolayı elinin üzerine çıkıyordu. Ve o anda aklıma yeni fikir geldi bizde el üstü bilezikleri tasarladık.

el üstü bilezik 5

El üstü bilezikler, KATYA ve SONYA ikilisinin imzası oldu! Herkes tarafından çok beğenildi ve hızla popülerleşti. Hollywood yıldızları arasında çok moda olan el üstü bilezik aksesuarları işlendiği metal ve değerli taşlara göre el üstü bilezik fiyatı yaklaşık 1.500 ila 20.000 dolar arasında değişiyor. (Sanırım, fast fashion markalar el üstü bilezikleri kendi aksesuar koleksiyonlarına ekleseler çok güzel olur.)

el üstü bilezik 7

El üstü bileziğin en çok sevilen tarzları geometrik, oriental, rock’n roll ve hayvan figürlü olanlarıdır. El üstü bilezikleri Paris’te le bon marché, colette, Londra’da ise browns & frost of london, Moskova’da ise le premier gibi butik mağazalarından temin etmeniz mümkün olabilir.

el üstü bilezik 12

(Palm Cuff) El Üstü Bilezikler / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu