Aşk & İlişkiler

Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Aşk acısı nasıl geçer?

Çekilen acılardan bir tanesi olan aşk acısı kolay bir şekilde geçmemektedir. Fakat bir şekilde bu acıyı azaltacak ya da tamamen geçirecek bir çözümün bulunması gerekmektedir. Yapmanız gereken bu konuyla ilgili öneride bulunan kişilerin yöntemlerini denemeniz.

Aşk acısı oldukça zor bir durumdur fakat bu sıkıntılı ve sancılı günleri atlatabilmeniz için Kadınlive aşk ve ilişkiler editörleri olarak bazı önerilerimiz olacak.

Aşk acısı çekenlere verebileceğimiz bazı tüyolar:

Eğer bir aşk acısı çekiyorsanız yapmanız gereken sizden daha mutlu bireylerle ya da hayatımızda çok büyük bir yer kaplayan sevimli, tatlı ve şeker çocuklarla vakit geçirmek olmalıdır.

Acınızı yaşamak isteyebilirsiniz. Ama bunu etrafınızdaki insanlardan uzak ve yalnız kalabileceğiniz bir mekânda yaşamanız sizin için daha yararlı olacaktır. Çünkü başkalarının yanında yaşayacağınız acınız size daha sonra olumsuz bir şekilde geri dönüş yapabilir.

Kendinize yakın gördüğünüz ve dertleşmeyi sevdiğiniz dostlarınız, arkadaşlarınız varsa acınızı onlarla paylaşabilirsiniz. Tabi ki sürekli aynı konudan bahsetmemek ve karşıdaki insanı sıkmamak gerekmektedir. Eğer bu süreyi dengeli tutamazsak karşımızdakiler bizden sıkılır ve geçiştirmek isterler.

Düşünmeye vakit bulduğunuz bir zaman diliminde kenara çekilirek kendinizle konuşun. Ama belirli bir zaman sonra başta sürekli övdüğünüz o kişi hakkında aynı düşüncelere sahip olmadığınızı ve onun hakkında olumsuz duygular beslemeye başladığınızı hissedersiniz. Bunun sonucunda sevdiğinizi düşündüğünüz kişi hakkındaki fikirleriniz değişecek sizde ondan soğuyacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu