Estetik

Ünlülerin Estetik Hakkındaki Görüşleri

Ünlülerin Estetik Hakkındaki Görüşleri

Estetik ameliyatlar, artık eskisi kadar zor değil. Her ünlü de neredeyse var diyebilme durumlarına geldi. Yaygın yapılan ve artık saklanmayan estetik ameliyatlar hakkındaki düşünceler oldukça farklı. Asla yaptırmam diyen ünlüler de varken kesinlikle yaptırmam diyemiyorum, ihtiyacım varsa neden olmasın diyen ünlüler de bulunuyor.

estetik ameliyatlar

Kendimi Asla Değiştiremem

Titanik filminin, başrol oyuncusundan biri olan Kate Winslet, o zamandan bu yana doğal güzelliğini korumuş ve benim ahlak ve yetiştirilme kurallarıma aykırı diyerek estetik ameliyata karşı olduğunu belirtmiştir ve oyuncuda hiç estetik ameliyat bulunmamaktadır. Diğer güzel ünlü olan, Emma Thompson kendini değiştiremeyeceğini, diğerlerinin neden 60’ında 30 görünme isteklerinin olduğuna akıl veremediğini anlatmıştır. Julia Roberts, yüzümüzün bir hikaye anlatır kendi hikayesinde doktora giderek değişiklik yapılmasının geçmesini istemediğini aktarmıştır. Julianne Moore, mümkün olduğu kadar doğal kalmak istediğini söylüyor. Fakat estetik ameliyat yaptıranları ayıplamadığını, kendisi gibi ölmek istediğini söylüyor. Lady Gaga da estetik operasyon ile sanat yapmanın oldukça zor olduğunu anlatmıştır. Nicole Kidman, botoks yaptıktan sonra yüzünü hareket ettiremediğini, kurtulduktan sonra gülümseyebildiğini aktarmıştır.

Ön Camdan Fırlamış Sonra da Yapıştırılmış

Karl Lagerfeld, farklı bir bakış açısı ile “Hiçbir şey sizi genç görünmekten daha yaşlı görünemez” ifadesini kullanmıştır. En kötüsünün de dudak operasyonları olduğunu, bunu yaptıran insanların, operasyondan sonra tanınmaz hale geldiklerini, trafik kazasından kurtulmuş ve daha sonra dudakları tekrar yapıştırılmış benzetmesi yapılmıştır.

dudak operasyonları

Silikonlarım Var, Bu Umurumda Değil

Kardashian kardeşlerinden Kourtney, göğüslerimde silikonlarım var ama bu çok eğlenceli ve umurumda değil sözleri ile kendi düşüncesini söylemiştir. Naomi Campbell ise estetiği eğer kendileri için yapıyor iseler sıkıntı olmadığını düşünüyor. Iggy Azalea, estetiğin yaptırılmasının ayıp olmadığı düşünüyor. Yaptırıldıktan sonra söylenmesinin, özgürlüğe kavuşturacağını, eşelenecek bir durumun ortadan kalkacağını söylüyor. Kylie Jenner ise ilginç bir şekilde, estetik yaptırmadığını, 9 yaşından beri oldukça değiştiğini söylüyor. Gwyneth Paltrow da organik ürünler kullandığını fakat yine de lazer tedavi ile estetik yaptırdığını söylüyor. Bıçak altına yatmaktan korktuğunu fakat bunu 50’li yaşlarında konuşacağını söylemiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu