Dekorasyon

Dekorasyonda Ekose Desen Etkisi

Dekorasyonun en önemli parçalarından birisi hiç şüphesiz ki desenler ve renklerdir. İşte karşınızda modası asla geçmeyecek bir dekorasyon detayı!

“Ekose Desen”

Özellikle kış aylarında ev Dekorasyonunda harika bir görünüm oluşturan ekose deseni; koltuk ve sandalye kumaşlarınızda, perdelerinizde, yatak örtülerinizde, battaniyelerde, yastıklarda ve daha pek çok detayda kullanabilirsiniz.

Ekose denilince akla, kırmızı – beyaz kombini gelse de aslında ekose desen mavi, yeşil, siyah gibi iddialı renklere de son derece yakışmakta ve cool bir görünüm oluşturmaktadır.

Ancak; kırmızı renkte ısrarcıysanız ve country tarz ev dekorasyonundan hoşlanıyorsanız da sizin için enfes ötesi modeller var.

ekose-desen-1

Ekose desenli aksesuar, koltuk vb. pek çok eşyanızı  ahşap mobilya ve aksesuarlar ile bütünlediğiniz zaman ortaya tahminizden öte bir görsel şölen çıkacaktır.

Tıpkı bir dağ evindeymiş gibi sizi büyüsü altına alacak ekose desenli detayları özellikle kış aylarında hayata geçirmeniz çok daha farklı bir keyif yaratacaktır.

Evinizi ekose rüzgarına kaptırarak siz de farklı olmak ve tarzınızı ortaya koymak istiyorsanız örnek modellere bir göz atın…

ekose-desen-2 ekose-desen-3 ekose-desen-4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu