Kişisel Bakım

Başörtülü kadınlara özel şampuan

Başörtülü kadınlara özel şampuan

Türbanlı kadınların yoğunlukta olduğu Orta Doğu kozmetik firmalarınca dikkat çekti Büyük firmalar kapalı bayanlar için ürettiği şampuan ve bakım ürünleri yeni bir pazarı oluşturdu.

Çok uzun yıllardır kendi kozmetik ürünlerini satmaya çalışan büyük kozmetik firmaları artık yönlerini değiştirdi ve ihtiyaca göre ürünler üretmeye başladı.

başörtülü kadınlara özel şampuan

Dünyaca dünlü kozmetik devleri Henkel Gliss firmaları yeni isimleri ve yeni şampuanlarıyla Orta Doğudaki baş örtülü kadınlar için şampuan üretti. Kapalı kadınları saçları hava almaz ve saçlarında yıpranma kırılma gibi durumlar olur. Yeni üretilen şampuanlarla saçların yıpranmasının önün geçilmesi planlanıyor.

Helal sertifikasına sahip ürünler helal statüsüne göre üretiliyor. Yani bu ürünlerde domuz içerikli hiç bir şey bulunmuyor. Helal platformun %9’u helal kozmetikten oluşuyor. Bu üretilen bütün kozmetik ürünlerde domuz içerikli katkıların bulunmaması anlamına geliyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba ben Zigavus’un kapalı bayanlara özel şampuanını kullanıyorum çok memnunum. Biz kapalı hanımların saçları hava almadığı için dökülme problemi malesef yaşanıyor. Herkese öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu