Kişisel Bakım

Cildiniz ‘mutlulukla’ gerilsin!

Cildiniz mutlulukla gerilsin

Değişiklikler o kadar hızlanmaya başladı ki hızına yetişilmiyor. Her gün yeni şeyler çıktığını duyuyoruz. Akşam life’den Pervin Dinçer şöyle diyor.

Sürekli bahsettiğim gibi her şey o kadar hızlı gelişiyor ki dünya olan değişikliklere güzelliklere yetişemiyoruz. Yeni bir bakım ürünü olan ultra life da bu gelişmelerden biri diyebiliriz.

Ultra life cildi daha güzel ve gergin bir hale getiriyor ve profesyonel kişiler tarafından yapıldığında sonuçlar gerçekten mükemmel olabiliyor. Bu ürün Kolajen dokunun yenilenmesini sağlıyor ve cildin alt kısmına radyo frekans enerjisi yolluyor. İnfini cilde verebileceği en az hasarla ciltteki iz ve lekeleri ortadan kaldırarak tekrar oluşmasını engelliyor. Ciltte yanık kızarıklık ödem gibi rahatsız edici belirtiler yaratmıyor.

Ultra life kullanımına gelelim. Uygulanacak olan bu işlem 15-20 dk sürüyor ve 15 gün de bir uygulanması tavsiye ediliyor.  Uygulama sonucu oluşan kızarıklıklar 4-5 saat içinde ortadan yok oluyor.

Genelde sarkmalarda dudak çevresi el boyun kırışıklıklarında tahriş olmuş cilt üzerinde vücut çatlakların da kullanılan bu yöntem istenilen sonucu vererek gergin diri ve genç bir cilde sahip olmamızı sağlıyor. Bu ürün sadece bayanlar tarafından değil erkekler tarafından da tercih edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu