Markalar

Bayramlığı İnternetten Alan Yeni Nesil

Malum Ramazan Bayramı geldi çattı. Ramazan telaşesi içinde miniklere bayramı hissettiren bayramlıkları unutmamak gerek. Unutmayın ki bu bayramda yine en çok sevinecek olan çocuklarınıza bayram hediyesi almak için çabuk davranmanızda fayda var. Aşağıda nasıl hesaplı alışveriş yapabileceğinizi bir bir sıraladık.

1. Bayram İndirimini Bekleyin

Bir çok mağaza bayrama 1-2 hafta kala büyük indirim kampanyaları düzenliyor. Ancak elinizi çabuk tutmanız lazım. Çünkü ürünler hemen tükeniyor.

Bayram indirimleri

2. Online Alışveriş Yapın

Çocuklar için online alışveriş yapmak biraz zor. Çok çabuk büyüdüklerinden çocuğumuzun üzerine olup olmayacağından emin olamıyoruz. Öyle çarşıda, mağazada görüp deneme şansınız burada pek yok. Bazı mağazalar buna bile çözüm bulmuş. Mesela Defacto’da ürününüzü internetten sipariş edip sonra gidip mağazada deneyerek satın alabiliyorsunuz.

3. Kupon Kodları Bulun

Yine DeFacto gibi büyük mağazalar dönem dönem ’75 TL alışverişlerinizde 20 TL indirim kazandıran’ ya da ‘bedava kargo’ gibi kuponlar yayımlıyorlar. Peki nereden bulunuyor bu kuponlar? Bu konuda işinizi kolaylaştıracak internet servislerinden birisi İndirim Kodlarım. Buradaki tüm Defacto indirim kodu ve kampanyalarına siteye üye girişi bile yapmanıza gerek kalmadan tamamen ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Bu tür kuponları var olan Bayram kampanyaları ile birleştirip daha çok kar etmeniz de mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu