Kombinler

Beyaz Tişört Nasıl Kombin Yapılır?

Beyaz Tişört Kombinleri

Beyaz tişört, kadınların hiçbir zaman vazgeçemedikleri ve dolaplarından eksik olamayan giyim parçaları arasında yerini alıyor. Eğer sizde dolabınızda doğru giyim parçalarına yatırım yapmak istiyorsanız, beyaz tişört modelleri yatırım için uygun parçalar olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu sade ve şık parçaları birçok farklı tarzda kombin yapmanız oldukça kolay. Her stil ve tarza uygun olan beyaz tişört kombinleri yaratarak sokak modasına damga vurabileceğiniz gibi günlük kombinler arasında yine beyaz tişörtleri kullanarak şık bir görüntü yakalamanız mümkün.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte beyaz tişörtler sokak stillerinde rüzgarlar estirmeye başladı bile. Dolabınıza doğru yatırım yapmak istiyorsanız, mağazaların vitrinlerini süsleyen bu eşsiz parçaları dolabınıza ekleyerek harika kombin oluşturabilirsiniz. Beyaz tişört kombini ile tarzınıza tarz katabilirsiniz. Bu tişörtlerin yapısı itibari ile her stil ve tarza uyum sağlayarak harika stiller sunar. Beyaz tişört nasıl giyilir? konusunda sizlere 7 farklı stil önerisinde bulunacağım.

01. V Yakalı Beyaz Tişört Kombini

V Yakalı Beyaz Tişört Kombinleri

V yakalı beyaz tişörtler modelleri ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle de V yakaya sahip tişörtler üst bölgelerinizi daha uzun görünmesini sağlayarak uzun ve ince bir görüntü verebilmekte. Bunun dışında bu tarzdaki tişörtlere birçok farklı kolye modelini de rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlıyor. Ayrıca bu modeldeki tişörtlerle oluşturulan kombinler her kadına yakışmaktadır. V yakalı beyaz tişört + bilek boy jean + stiletto ayakkabı gibi basit bir kombinasyonla bile sokak modasına damga vurabilirsiniz.

02. Bol Kesimli Beyaz Tişört Kombini

Bol Kesimli Beyaz Tişört Kombinleri

Erkeklerin dolaplarından biz kadınlar kendimizi alamıyoruz. Dolayısı ile birçok marka kadınlar için bol kesimli ve dökümlü beyaz tişört modellerini yeni sezon koleksiyonlarına eklemeye başladılar. Bu bol kesimlere sahip tişörtleri skinny jean, dar bilek jean ya da dar kesimli mini etek modelleri ile rahatlıkla kombine edebileceğimiz parçalar arasında fakat bu tişörtleri bol kesimli kot pantolonlarla kullanırken oldukça dikkatli olmanız gereken tişört modelleri arasında olduğunu da hatırlatalım. Bu tarzda bir tişörtü bol jean ile kullandığınızda olduğunuzdan daha kilolu görünmenize neden olabilmektedir. Bu tişörtü giyerek yaz trendine ayak uydurmak isterseniz belini kıvırarak crop top havası yaratabilirsiniz.

03. Uzun Beyaz Tişört Kombinleri

Uzun Beyaz Tişört Kombinleri

Uzun beyaz tişörtlerle birbirinden şık kombinler oluşturabilirsiniz. Örneğin Tayt üzerine giyeceğiniz uzun beyaz tişört modeli size çok cool bir görüntü katacaktır. Ayrıca uzun tişörtleri blazer ceketlerle kombin yapabilir ve hatta yaz plaj modası olan mayo ve bikini gibi paçaların üzerine de uzun tişörtlerinizi giyinerek farklı stiller oluşturabilirsiniz. Uzun tişörtleri tek başına kullanabileceğiniz gibi ince bir kemer kullanarak elbiseniz üzerinde de oldukça farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Kombini tamamlamak için de takılar, aksesuarlar kullanarak oldukça sofistike bir görünüm kazanabilirsiniz.

04. Vücudu Saran Beyaz Tişört Kombinleri

Vücudu Saran Dar Kesimli Beyaz Tişört Kombini

Dar tişörtler kullanılırken bol ve dökümlü olan tişört modelleri kadar dikkatli şekilde giyilmesi gerekir. Beyaz ve vücut çizgilerini ortaya çıkartan bu tişörtleri tercih edeceğiniz de iki kere düşünmelisiniz. Bu tarz tişört modelleri, özellikle de mini etek, kalem etek ve kot pantolonlar ile kombine edildiğinde son derece elegan bir görüntü ortaya çıkartır. Kendi vücut hattınıza güveniniz varsa, bu tişörtü ben iş yerinde giyebilirim diyorsanız, bu tişörtleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak da body tarzı kısa kollu parçalar da bu gruba dahildir.

05. Yuvarlak Yakalı Beyaz Tişört Kombinleri

Yuvarlak Yaka Beyaz Tişört Kombinleri

Bazı beyaz tişörtler atlet gibi görünüm verdiği doğrudur. Tam da bu konuda yuvarlak yaka beyaz tişört modelleri bu etkiyi azda olsa yarattığından dolayı bu tarz tişörtlerden kendi adıma konuşmam gerekirse uzak durmayı tercih ediyorum. Tabii ki bu benim kendi şahsi fikrim olduğunu da belirtmek isterim. Bu tarz tişört modellerini özellikle spor yapacağınız zaman ya da yaka kısmına oturan kolye modeli, son derece şık bir fular ile kullanmak mümkün. Spor tarzı deri ceketlerin içine giyinerek de güzel bir görünüm kazanabilirsiniz.

06. Üzeri Baskılı, Yazılı Beyaz Tişört Kombinleri

Yazılı beyaz tişört Sokak Modası Kombinleri

Son zamanların en gözdesi olan beyaz tişörtler neredeyse her sezon trend parçalar arasında yerini alıyor. Sezonun favorisi mesaj yazılı tişörtler, çantalar ile çok şık kombinler oluşturarak sezona damga vurabilirsiniz. Kendinizi yormadan kolay bir şekilde ifade etmek istiyorsanız yazılı tişört modelleri ile karşınızdakilere mesaj iletebilirsiniz. Fakat tişört üzerindeki yazan yazılara dikkat etmeyi de unutmayın!

07. Beyaz Tişörtlerle Kombin Yaratın

Beyaz Tişört Kombinleri

Hangi tişört modelini tercih ederseniz edin, beyaz tişörtle kombin nasıl yapılır bu konu hakkında da azda olsa konuşmak istedim. Beyaz tişörtler çok kolay ve pratik bir şekilde kombin yapabileceğiniz parçaların ilk başında geliyor aslında. Örneğin bir beyaz tişört, beyaz jean, beyaz ayakkabı şeklinde baştan aşağıya giyinebilirsiniz. Beyaz tişörtleri desenli pantolonlarla, kot pantolonlarla ya da şortlarla ve etek gibi birden fazla giyim parçası ile rahatlıkla kombine ederek giyinebilirsiniz. Bu tişörtler her parçaya uyum sağlamaktadır. Çok dikkat çekici bir pantolon ya da etek modeli giydiğinizde görüntüyü dengelemek için beyaz tişörtler kurtarıcı olacaktır.

Bir diğer konumuz da Siyah Elbise Nasıl Kombin Yapılır? başlıklı makalemiz siyah elbise kombinleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Beyaz tişörtleriniz için daha fazla kombin önerisine ihtiyacınız var ise; tarz2.com Buraya bakabilirsiniz :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu