Kombinler

2018-2019 Yaz Modası: Kot Pantolon Kombinleri

2018-2019 Yaz Modası: Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolonlar gardırobumuz’dan eksik olmayan giyim parçalarından birisidir. Hepimizin mutlaka dolabında birden fazla kot pantolon modelleri bulunur. Kot pantolon kombinleri yaparken “boyfriend kot pantolon, yırtık jeans (kot) pantolon, skinny kot pantolon ve mom jeans (kot) pantolon” basit bir şekilde kombine ederek günlük giyim stili için pratik çözümlerdendir.

Kot pantolon 2015 kombin

2018-2019 yaz modasında “boyfriend jean, yırt jean kot pantolonlar” bu sezon oldukça moda trendleri arasında. Kot pantolonlar kadınların rahat ve şık giyiminin bir parçası olmuştur. Gezmelere giderken veya alışveriş çıkarken tercih verebileceğiniz kot pantolonlar rahat, şık ve tarz sahibi kadınlara hitap ediyor. Ayrıca kot pantolonları kolay bir şekilde kombin yapmanıza olanak sağlayan parçalardandır.

Boyfriend crop top kısa üst kombin

Kadınların ve erkeklerin ortak noktası olan kot pantolonlar herkesin sevdiği giyim parçalarındandır. Hiç kuşkusuz kot pantolon modelleri en az hepimizin gardıroplarında bir tanede olsa bulunmaktadır. Sizler için hazırladığımız galerimizde şık ve rahat kot pantolon kombinleri incelediğinizde sizler için ilham ve fikir kaynağı olabilir.

Boyfriend kot pantolon ve gladyatör sandalet kombini

Yeni sezon da kot pantolonlar, “boyfriend jean (kot) pantolon modelleri” bu sezonda çok güncel olacak. Boyfriend kot pantolon modelini nasıl kombin yapabiliriz bunu hakkında konuşalım. Bu tarz kot modellerinin üzerine salaş tarzı bol kazak veya triko giyinebilirsiniz. Hatta gömleklerle de şık ve rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz ve ayrıca gömleklerle kombin çok şık ve kadınsı bir görünüm veriyor. Ayakkabı seçiminize gelecek olursak giyiminize uygun ayakkabı modellerine tercih verebilirsiniz yani ayakkabı seçimini sizlere bırakıyoruz.

Yırtık kot kombinleri

Kot pantolonların en güzel özellikleri ise kolayca kombinlenmesidir. Kot pantolonları çeşitli amaç ve kullanıma uygun modellerdir. Gece ve gündüz dışarı çıkarken rahat bir şekilde kot pantolonlarınızı giyip çıkabilirsiniz. Geçtiğimiz sezonda ve 2018-2019 yeni sezonda kot pantolon kombinleri arasında en çok tercih edilenleri koyu ve desenli kot modelleri oldu. Yukarıda bahsettiğimiz gibi boyfriend jean veya yırtık jean modellerinde bu renk tonlarına tercih verebilirsiniz. Moda trendlerine uygun giyim tarzı ortaya çıkarmış olursunuz.

Skinny tarz beyaz kot kombini

Yırtık Jeans (Kot) Pantolon Modası

Sokak modasında sık sık karşımıza çıkan yırtık kotları eminim hepimizin gördüğü çok fazla olmuştur. Geçtiğimiz yıllarda da çok moda olan yırtık kot pantolonlar 2018-2019 yaz sezonunda da çok güncel. “Skinny jean, boyfriend jean” bu yılda moda trendleri arasında yerini alıyor. Eğer yaz alışverişine çıkacaksanız listenize bu tarz kot pantolonları eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Yırtık jean kombinleri

Sizler için en güzel sokak modası kot pantolon kombinleri görselleri seçtik. Umarım seçtiğimiz kot pantolon modelleri ve kombinlerini sizlerde beğenirsiniz. Bu kombinler ilham ve fikir verebilir.

Yırtık jean kot pantolon kombin

Kot Pantolon Kombinleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İyi-kötü, kot pantolonlarımız her anımızda bizimledir. Kimi zaman kombin yaparken, risk almamak adına kot pantolonlarımızdan yana tercihimizi kullanabiliriz. Kimi zaman tepeden tırnağa kot kıyafetler tercih edebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu