Dekorasyon

Evinizde sarı dekorasyon etkisi!

Evinizde sarı dekorasyon etkisi

Sarının gücünü görmeye hazır mısınız? Güneş rengi olan sarının sımsıcak iç ısıtan o muhteşem kudretini evinizin tüm odalarında, dekorasyonlarında kısacası her köşesinde görmeye hazır olun. Bu yazıda sizlere sarı rengini ev dekorasyonunuzda nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Sıcacık bir ev, soğuk kış günlerinde hepimizin isteğidir. Evimizin dekorlarında sarı rengini daha çok kullanarak soğuk ve kasvetli kış günlerimizi aydınlık güneşli günlere çevirebiliriz. Oturma odasından çocuk odasına hatta mutfağa kadar her alanda kullanabiliriz.

Evimizin en önemli şeylerinden birisini boyasını sarı renkte yapabiliriz. Bu sayede odamız gerçekten çok iç açıcı olacaktır. Hem de sarı renkli bir duvarın neredeyse her renkte eşya ile uyum sağlaması da ayrı bir güzel olacaktır.

sari-dekorasyon-fikirleri-1

Yere serdiğiniz kilimlerde ya da koltuklarınızın o rahat yastıklarında sarı renkleri daha sık kullanarak çok daha sıcak bir ortama sahip olabilirsiniz.

sari-dekorasyon-fikirleri-4

Sarı renk, enerji ve mutluluk demektir. Sarı renkli güneşlikler kullanarak hem beyaz tül hem sarı güneşlik hem de sarı yastıklar ile muazzam bir tablo oluşturabilirsiniz.

sari-dekorasyon-fikirleri-3

Elinize kitabınızı alıp sarı yastığınızı arkanıza yaslayıp bir de sarı battaniye ya da pike tarzı bir şeyi üzerinize alarak sımsıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu tabloyu dışarıdan görmek değil, sizin içeride olmanız dahi o tabloda ki sıcaklığı ve huzuru hissetmenize yardımcı olacaktır.

sari-dekorasyon-fikirleri-5

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu