Dekorasyon

Dekoratif şık yastık modelleri

Evimizin vazgeçilmezi dekorasyonu için önemli bir yere sahip yastıklar hakkında konuşacağız. Küçük ama etkili şık ve gösterişli ipuçlarını Kadınlive editörleri olarak vermeye devam edeceğiz. Kadınların ilgi alanı olan yastık modelleri, ile ilgili konudan bahsetmek istedik. Çarşıdan alacağınız desenli, renkli veya payetli kumaşlar ile evlerinize küçük dokunuşlarla yapabileceğiniz şık ve ihtişamlı yastıklarla dekoratif köşeler hazırlayabilirsiniz.

Kumaşların fiyatları ise oldukça uygun ve her bütçeye hitap edebilir cinsten. Örneğin beyaz renk ve payetli kumaştan yastık yaparak evinizin köşesine küçük ama etkili bir dokunuş yaparak eve yenilik ve şıklık yakalayabilirsiniz. Ayrıca dore payetli şık yastık modelleri ile tarz ve şık kumaşlar ve renkler ile yastıklarla modern bir duruş sergilemeniz mümkündür.

Hayal gücünüzü zorlayarak koltuk yastıkları kaplayabilirsiniz. Aynı zaman da elyaflardan kendi zevkinize göre şık yastıklar yapabilirsiniz. Çok farklı yastık modelleri, kolayca ve çok basit bir şekilde yapabileceğiniz gibi payetli kumaşlar bulamazsanız birazcık el becerisi olan bayanlar çok kolaylıkla kendileri istediği şekilde kumaşlar üzerine payet yada boncuklar işleyerek çok şık ve modern yastıklar yaratabilirler.

Sizler evinizde dekoratif yastık modelleri, yapmak istiyorsanız biraz olsun dikiş bilginiz de varsa şık yastıkları, yapmanız için bir engel olduğunu düşünmüyoruz. Evinizde yapacağınız yastık modellerine fermuar eklemeyi kesinlikle unutmayın. Çünkü yıkaması ve tekrardan kullanması sizin için daha kolay olacaktır. Yastık yapımında kolay olan model ise kumaş belirli aralıklar da kesilir ve kenar kısımları çektikten sonra yastık kumaşına dikilir bu kadar basit ve kolaydır. Sizlere aşağıdaki galeride sunduğumuz yastık modellerine göz atın.

Bu yazımız da sizlerin ilgisini çekebileceğini düşündük ; L koltukla harika dekorasyonlar yaratın!

‘Dekoratif şık yastık modelleri’ için foto galeriyi görüntüleyin…

Bir önceki yazımız olan Sırt dekolteli şık elbise modelleri elbise, sırt detayları hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızı incelediniz mi?

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu