Moda

2022 İlkbahar Yaz Havası Yeni Trend Elbise, Kıyafet Modelleri

İlkbahar Yaz Havası Yeni Trend Elbise, Kıyafet Modelleri

Modanın sıkı takipçisi olan ve katıldıkları davetlere özel giysiler seçen cemiyet hayatının ünlü kadınları ilkbahar’ın gelmesi ile ısınan havayla birlikte bahar kıyafetlerini ortaya çıkarmaya başladılar. Kadınlive kadın ekibi olarak ünlü kadınların cemiyet hayatlarındaki 2022 ilkbahar yaz elbiselerini yakın mercek altına aldık.

bahar elbise 4

Giydiklerine, çıkardıklarına dikkat eden sosyetenin ünlü kadınları, Hayat Paylaşım Derneği adına Pera Palace Hotel’de defile yaptılar. Renkli sahnelere yer alan rengarenk kıyafetler gözleri kamaştırdı. Davette en büyük ilgiyi gören isimlerden birisi de Derin Mermerci Aydın oldu. Giydiği kıyafet ise pembe elbisesinin üzerine giydiği renkli trençkot’la tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü kadınlar şıklık konusunda yarışırken davetin diğer renkli isimleri ise, Melisa Kanatlı, Fani Aysal ve Feryal Gülman oldu.

bahar elbise 6

Ünlü moda tasarımcısı olan Alberta Ferretti, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği adına gerçekleştirilen ilkbahar yaz sezonu için oldukça renkli görüntülerin oluştuğu ve bir o kadar da şık defileyi tanıttı. Cemiyet hayatının ünlü kadınları öğle yemeği ile birlikte muhteşem defileyi izledi!

bahar elbise 13

Renkli görüntülerin sahne olduğu defileden bazı kareleri sizler için derledik. Aşağıdaki galeriden inceleme fırsatı bulacağınız bahar elbiseleri adlı koleksiyonu incelerken ilham alabilirsiniz.

Elbiselerde Bahar Havası / GALERİ

bahar-elbise-10

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu