Kadinlive.com

İlkbahar Yaz Havası Yeni Trend Elbise, Kıyafet Modelleri


İlkbahar Yaz Havası Yeni Trend Elbise, Kıyafet Modelleri

Modanın sıkı takipçisi olan ve katıldıkları davetlere özel giysiler seçen cemiyet hayatının ünlü kadınları ilkbahar’ın gelmesi ile ısınan havayla birlikte bahar kıyafetlerini ortaya çıkarmaya başladılar. Kadınlive kadın ekibi olarak ünlü kadınların cemiyet hayatlarındaki ilkbahar elbiselerini yakın mercek altına aldık.

Giydiklerine, çıkardıklarına dikkat eden sosyetenin ünlü kadınları, Hayat Paylaşım Derneği adına Pera Palace Hotel’de defile yaptılar. Renkli sahnelere yer alan rengarenk kıyafetler gözleri kamaştırdı. Davette en büyük ilgiyi gören isimlerden birisi de Derin Mermerci Aydın oldu. Giydiği kıyafet ise pembe elbisesinin üzerine giydiği renkli trençkot’la tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü kadınlar şıklık konusunda yarışırken davetin diğer renkli isimleri ise, Melisa Kanatlı, Fani Aysal ve Feryal Gülman oldu.


Ünlü moda tasarımcısı olan Alberta Ferretti, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği adına gerçekleştirilen ilkbahar yaz sezonu için oldukça renkli görüntülerin oluştuğu ve bir o kadar da şık defileyi tanıttı. Cemiyet hayatının ünlü kadınları öğle yemeği ile birlikte muhteşem defileyi izledi!

Renkli görüntülerin sahne olduğu defileden bazı kareleri sizler için derledik. Aşağıdaki galeriden inceleme fırsatı bulacağınız bahar elbiseleri adlı koleksiyonu incelerken ilham alabilirsiniz.

Elbiselerde Bahar Havası / GALERİ

bahar-elbise-10

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git