Kombinler

Boyfriend Jeans Kot Pantolon Kombinleri

Boyfriend Jeans Kot Pantolon Kombinleri

Muhtemelen, jeans (kot) pantolonlar, bayanların gardırobunda en sevimli giyim parçalarından biridir. Rahat giyinmek istediğimizde üstümüze esasen bir kot pantolon, t-shirt giyinmek, yeterlidir. Tüm gün bu şekilde gezsek bile hiç sıkılmayız. Şimdi ise size son 2 yılın moda trendlerinde yerini alan “boyfriend jeans (kot)” erkek kot pantolonlar hakkında yazmak istiyorum.

boyfriend jean trend

“Boyfriend” sözünün anlamını herkes bilir galiba. Yani benim erkek dostum. Biz muhtemelen sevgilimizin veya hayat arkadaşımızın pantolonunu giyinsek o üstümüze bol gelmeli ve oturmalıdır. Buna göre de üstümüzde bol ve geniş duran bu pantolonlara “erkek” denir. Sanki üstümüze 2 beden büyük kot pantolon giymiş gibi.

boyfriend jean trend 1

Özellikle bu ilkbahar yaz koleksiyonlarında daha çok görmeye alıştığımız bu pantolonlar günlük giyimimizin esas parçası haline geldi. Öyle ki, hem rahat, hem de şık olan bu pantolonları ister bluzlarla, ister t-shirt, ister gömleklerle kombin yapılabilir. Bu yaz için güncel olan “erkek” jeans’larının yırtık modelleridir. Neredeyse tüm markaların koleksiyonlarında rastlamak mümkündür.

boyfriend jean trend 2

Boyfriend‘leri hem basit, hem de zarif giyim parçaları ile birlikte kombinlemek mümkündür. İster şık çanta ve ayakkabı ile, ister basit sandalet ayakkabılarla. Önemli olan kendinizi rahat hissetmeniz. Yaşınızdan, vücut ölçünüze bakılmaksızın “erkek”leri rahatlıkla gardırobunuza ekleyebilirsiniz.

boyfriend jean trend 3

Kadınlive Kadın Ekibi olarak sizler için bir dizi. Boyfriend jeans (kot) pantolon kombinleri görsellerini sizler için hazırladı. Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın. Siz bu boyfriend jeans kombinleri nasıl buldunuz?

boyfriend jean trend 4

Boyfriend Jeans (Kot) Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu