Kombinler

2022 İlkbahar Yaz Modası: Sarı Renk Elbise, Kıyafet Kombinleri

2022 Sarı Renk Elbise, Kıyafet Kombinleri

2022 Sarı Renk Elbise, Kıyafet Kombinleri

Sonunda, ilkbahar-yaz özlemle beklenen sıcak nefesinin gelişi bizleri sevindirdi. Sıkıcı, yağışlı ve soğuk kış havalarından sonra güneşin ışınlarını ve sıcaklığını hissetmek, suya susamış kişinin sanki suya kavuşması gibi sevindirici bir durum. Tabi ki asıl konumuz bu değil, bu yazıda ilkbahar-yaz modasına has olan sarı renk elbise kombinleri hakkında konuşacağım.

limon sarısı kıyafet modelleri 1

İlkbahar-yaz renklerini güneşin rengi olmadan tasavvur edemeyiz! Sıcacık, olumlu ve iç açıcı sarı renk kıyafetler, ilkbahar-yaz sezonunda sıkça karşımıza çıkan renk tonlarından birisidir. Özellikle sarı renk kıyafet kombinleri yapacağınız da daha yumuşak renk olan limon sarısı rengini tercih etmelisiniz. Özellikle desenler sıkça yüzleşeceğimiz bu renk tonu yaz gelene kadar bize mutluluk vermeyi taahhüt ediyor. Çünkü güneş tonları, mutluluk, sevgi ve olumlu yönleriyle etkiliyor. Birçok ülkede sarı renk tonları başarı, ilerleme, refah sembolü olarak kabul edilir.

limon sarısı kıyafet modelleri 3

Bu renk duygusal kişilerin de çok hoşuna gidecek. Tasarımcıların bu mevsimde en sevimli, pozitif ve enerji saçan rengi sarıdır. Büyüleyici kadın oluşturmak için “Nicole Miller, Ralph Lauren, Nanette Lepore, Cushnie et Ochs, Carolina Herrera, Jenny Packham, Tracy Reese, Erdem Moralıoğlu, Georges Chakra” ve daha birçok moda tasarımcıları kıyafet koleksiyonlarında sarı renk tonlarını kullanmışlardır. Tasarımcılar ilkbahar-yaz moda rengi sarıyı klasik lacivert renkle birleştirmeyi teklif ediyorlar.

limon sarısı kıyafet modelleri 8

Sarı renkli çanta ve aksesuarları Gardırobunuza çekinmeden ekleyebilirsiniz. Bu rengi genellikle olumlu ve pozitif olmak isteyen insanlar duygularında değişiklik yaratmak için seçiyorlar. Her yıl ilkbahar-yaz aylarının başlangıcında sarı rengi ve onun çeşitli tonlarını vitrinlerde görüyoruz. Kadinlive.com vitrinlerde gördüğümüz rengi nasıl kullanılacağı konusunda size yardımcı olabilecek kombin önerileri sunar:

limon sarısı kıyafet modelleri 7

İlkbahar-yaz aylarının en sevimli rengi olan limon sarısı kıyafetleri kombinleri konusunda; klasik giyim sevenler için ceket, içine beyaz bir tişört ile kombin yapabilirler.

limon sarısı kıyafet modelleri 9

Etnik desenler bu yıl modanın zirvesini fethedip. Etekler, çiçek desenli elbiseler bu yıl neredeyse her koleksiyonda dikkatimizi çeken ürünlerdir. Bu desenler sarı ile birleşince gerçekten muhteşem görünüyor. Son olarak sarının en güzel tonu ve onunla en iyi uyum teşkil eden badem renginden oluşan set hazırladık. Hatırladık ki, badem ve bej tonları da sezonun moda olan renkleri arasında yer alıyor. Bu iki rengin birleşimi bahar şenliği yaratır.

limon sarısı kıyafet modelleri 12

Siz değerli okurlarımız için bir dizi ilkbahar yaz sezonunun sevimlisi “limon sarı renkli elbise, kapri, etek, çanta, gömlek, ceket” modelleri ile yapılan kombin görsellerini sunuyoruz.

limon sarısı kıyafet modelleri 14

İlkbahar-Yaz Sarı Renk Elbise, Kıyafet Kombinleri / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu