Saç Modelleri

İlkbahar / Yaz 2015 Saç Trendleri

Bayanlar saçları uzatmaya başlayın! 2015 ilkbahar / yaz saç modellerinde uzun saçlara ihtiyacınız olacak. 2015 ilkbahar / yaz sezonu defileleri çoktan sunuldu, koleksiyonları çoktan incelendi. Yeni bir yılın heyecanını yaşadığımız bugünlerde 2015’in ilkbahar / yaz dönemine ait trend listeleri de tüm hızıyla hazırlanmaya başlandı. Bu sefer ilk olarak 2015’in saç modellerinden bahsetmek istiyorum sizlere.

Dünya markalarının defilelerinde sundukları koleksiyonlar, ayakkabılar ve çantalar kadar, o defilelerde yer alan modellerin saç ve makyajları da yeni sezon trendleri hakkında bizlere ipuçları veriyor. 2015 ilkbahar/yaz defilelerinde yer alan modelleri incelediğimde, yeni sezona ait saç modelleri hakkında fikir sahibi oldum ve bununla ilgili olarak saç trendleri listesini oluşturdum.

Hadi şimdi, biz bayanların en çok önemsediği kısımlardan biri olan saçlarımızı 2015 ilkbahar / yaz sezonunda nasıl yapacağız, bir bakalım. Daha alımlı, daha gösterişli, daha kendine güvenen bayanlar için 2015 saç modelleri sizlerle!

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-1

BOHEM DALGALAR: Her geçen gün saçlar da makyajlarda doğallaşıyor. Eskisi kadar abartılı makyajları ve düğün saçlarını etrafta görmüyoruz. Tabi ki bakımlı olmak şart. Ancak bu bakımı abartılı saç ve makyajla karıştırmamak gerekli. Saçlardaki bohem dalgalarda buna işaret ediyor aslında. Fön değmiş ancak abartılmamış, lüle lüle yapılmamış, doğal duruşlarıymış havasını veren saçlar 2015 ilkbahar/yaz sezonuna damgasını vuracak gibi.

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-2

AT KUYRUĞU: 2015 ilkbahar/yaz sezonu için saçlarınızı uzatmaya şimdiden başlayın. Çünkü trend listelerinde yer alan saç modelleri genelde uzun. At kuyrukları da yeni sezonda öne çıkan modeller arasında. Tepeden toplananlar da, boyun hizasından toklananlarda var. Karar sizin!

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-3

SAÇ ÖRGÜSÜ: İşte yine uzun saçlarda denenebilecek bir model daha, saç örgüleri. Bu saç modeli 2015 ilkbahar/yaz sezonuna hızlı bir dönüş yapıyor ama biz öğrencilik yıllarımıza geri dönüş yapabilecek miyiz acaba? Bir “off keşke” çekerek, bu modelin salaş toplanmış hallerini de denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-4

TOPUZ: Farklı topuz modelleri de 2015 ilkbahar/yaz defilelerinde yer aldı. Ama bu topuzlar klasik topuzlardan biraz daha farklı.Saç örgüsü yapılarak oluşturulan topuz modellerl ya da doğal bir şekilde döndürülerek hazırlanan modeller, yani yine abartıdan uzak topuzlar.

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-5

ISLAK GÖRÜNÜM: Yaz ayları için oldukça uygun bir model olan ıslak görünümlü saçlar, 2015 ilkbahar/yaz sezonunda yine favori modellerden. Tabi bu saç modeliyle birlikte fresh bir görüntü vermeniz mühim. Yoksa etrafta kirli saç algısı da yaratabilirsiniz.

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-6

İRİ DALGALAR: Saçınızda buklelere yer vermek istiyorsanız ve iri dalgalı görünümü seviyorsanız, 2015 ilkbahar/yaz sezonunda bu tarz saç modellerini deneyebilirsiniz. Ama yine belirteyim, lüle lüle yapılmış bir saç değil asla bahsettiğim, daha doğal bukleler trend olan.

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-7

SAÇ AKSESUARLARI: Saçlarımızın süsleri, bizim de en önemli aksesuarlarımız taçlar, çiçekli tokalar, taşlı taraklar ya da saç bantları. 2015 ilkbahar/yaz sezonunun enerjisini tokalarla ve saç aksesuarlarıyla yansıtabilir, stilinizde farklılık yaratabilirsiniz.

2015-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-8

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu