Saç Modelleri

Dalgalı Saçlara Pratik Modeller

Şekle sokmakta en zorlanılan saç şüphesiz ki dalgalı saçlar! İşte dalgalı saçlar için pratik modeller.

Jennifer Lopez: Jennifer gibi köpükle dalgalarınızı belirginleştirdiğiniz saçlarınızı tepeden toplayıp harika görünebilirsiniz!

dalgalı saç 1

Blake Lively: Blake’in tercih ettiği bu model için buklelerinizi belirginleştirmeniz; krepe yöntemiyle ve saç diplerinize uygulayacağınız sprey yardımıyla kabarıklaştırmanız yeterli!

dalgalı saç 2

Beyonce: Bu sene oldukça moda olan bu modeli hiç çekinmeden dalgalı saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Maşanızla belirgin bukleler yaratıp, yana tarayın! Bu hem doğal, hem bakımlı görünmenize yetecektir!

dalgalı saç 3

Nina Dobrev: Eğer saçlarınız uzunsa yine maşanızla kalın bukleler yaratıp, parmaklarınızla buklelerinizi açtıktan sonra yana ayırdığınız saçınızdan bir tutamı arkaya doğru tutturarak kolayca elde edebileceğiniz bir model!

dalgalı saç 4

Mary Kate Olsen: Doğal görünümlü dalgalar yaratıp Kate Olsen gibi iki yandan tutturarak cool bir görünüm elde edebilirsiniz!

dalgalı saç 5

Varie Underwood: Dalgalı bıraktığınız saçlarınızın bir yanını örerek harika görünebileceğiniz bir model de Varie Underwood’dan!

dalgalı saç 6

Rose Bryne: Rose Bryne’ın tercih ettiği gibi dalgalı saçlarınızla harika görünebileceğiniz bu topuzu da kolaylıkla elde edebilirsiniz! Doğal bir görünüm yaratmak için kulaklarınız hizasında her iki yandan bir tutam saç bırakmayı unutmayın!

dalgalı saç 7

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu