Saç Modelleri

Bu saçlar çok eğlenceli!

Saç stilinizden sıkıldıysanız size tarzınızı değiştirmenizde yardımcı olacak birkaç önerimiz var. Sizin için derlediğimiz bu harika saç modelleri ve stilleri ile kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bu küçük tüyoları uygulamak için saçınızı kestirmeniz gerekmiyor! İşte size saçınızda uygulayabileceğiniz birkaç eğlenceli tarz…

Köpüklü saç: Elinize bir avuç dolusu köpük sıkarak bunu nemli saçınıza sürün. Başınızı öne eğin ve bu şekilde köpüğü saçınıza yedirin. Saçlarınızı geri attığınızda hacimli ve dolgun görünümlü bir saça kavuşacaksınız.

harika saçlar 1

Ayrığı değiştirin: Saçınız için çok basit ama etkili bir değişiklik mi istiyorsunuz? Hemen ayrığınızın yerini değiştirin. Saçınızı sürekli ortadan ayırıyorsanız bu sefer yandan ayırmayı deneyin. Bu değişim hemen farkedilecektir.

harika saçlar 2

Ahenkli gölgeler: Saçınızın rengi koyuysa çok açık renk gölge attırmamaya özen gösterin. Doğal renginizle uygun gölgeler sert ifadenizi yumuşatacaktır.

harika saçlar 3

Saçınız parlayacak: Kuruladığınız saçınızı canlı ve parlak gösterecek bir sprey sıkın. Bu sprey sayesinde saçınızdaki kırıkları ve cansız görüntüyü saklamış olacaksınız.

harika saçlar 4

Aksesuarlarla renklendirin: Saçınıza takacağınız rengarenk tokalar ve saç yüzükleriyle hem kıyafetinizi hem de ruhunuzu canlandırmış olacaksınız.

harika saçlar 5

Islak saçın büyüsü: Önce nemli olan saçınıza yumuşak bir sprey sıkın. Daha sonra parmaklarınızla saçlarınızı karıştırın. Islak görünümlü bu saçlarla çok hoş görüneceksiniz.

harika saçlar 6

Bandana zamanı: Saçlarınızı geriye doğru tarayın ve kıyafetinize uygun renkte seçtiğiniz bandananızı saçınızın başlangıç çizgisinden biraz geriye gelecek şekilde takın.

harika saçlar 7

Kıvırcık güzellik: Saçınızı bölümlere ayırın ve sıcak bigudilerle sarın. Soğuyana kadar bekleyin ve bigudileri dikkatlice çıkartın. Dalgaların etkisi geçene kadar kıvırcık saçın keyfini çıkartın.

harika saçlar 8

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu