Kombinler

Büyük Beden Elbise ve Kıyafet Kombinleri

Büyük Beden Elbise ve Kıyafet Kombinleri

Büyük beden elbise, giyilmesi ve kombin yapılması en zor giyim parçalarındandır. Çünkü dışarıda olan bütün kombinler ve mağazaların çoğu sanki insanların hepsi 36 bedenmiş gibi hazırlanır. Mağazaların reyonlarında göreceğiniz bütün elbiseler 36 beden mankenler üzerine giydirilmiş kıyafetlerdir. Dükkana girdiğinizde büyük bedeni olmayan pek çok kıyafet görürsünüz. Bir kıyafetin en büyük bedeni 42 bedendir ve böyle durumlarda kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.

Büyük Beden Çiçek Desenli Gömlek ve Jean Kombini

Büyük beden kıyafet kombinleri yaparken ilk olarak nereden alışveriş yapacağınızı iyi bilmeniz gerekir. Çünkü her dükkanda üstünüze göre kıyafet bulamayacağınız için üzerinize göre şık kıyafetler satan mağazaları belirleyerek diğer yerlere bakarak vakit kaybetmeden direk oraya gidebilirsiniz. Ya da iyi bir terzi ayarlayarak çok beğendiğiniz fakat üzerinize olmayan kıyafetlerin kumaşlarından bularak üzerinize uygun olan elbiseyi diktirebilirsiniz.

Büyük Beden Elbise Kombinasyonu Trendy

Büyük beden kombin oluştururken en çok dikkat etmeniz gereken çok dar kıyafetler olmamasıdır. Çünkü dar ve yapışan kıyafetler her zaman sizi daha kilolu gösterir ve kilolarınızı ortaya çıkarır. Diğer bir dikkat etmeniz gereken ise renk seçimidir. Koyu tonlar özellikle sizleri daha zayıf gösterir fakat beyaz ve sarı gibi açık renkler kilolarınızın daha belirgin görünmesine neden olacaktır. Eğer farklı bir yere gidecekseniz ve daha şık görünmek istiyorsanız siyah dar bir askılı bluz ve siyah pantolon üzerine siyah tülden bir parça geçirerek kullanabilirsiniz. Böylece hem daha şık görünür hem de kilolarınızı saklamanıza yardımcı olur.

Büyük Beden Kot Pantolon ve Omzu Açık Bluz Kombini

Büyük beden elbise kombinleri arasında en zor olanı ise ayakkabı seçimidir. Kilosu biraz fazla olan kadınlar kendilerini en rahat spor ayakkabılarla iyi hissederler. Fakat spor ayakkabılar her kıyafetin altına olmaz ve topuklu ayakkabılar da yorucu olabilir. Bu nedenle elbiseye uygun en rahat ayakkabı tercih edilmelidir.

Büyük Beden Pantolon ve Desenli Gömlek Kombini

Kadınlive moda editörleri olarak büyük beden elbise modelleri arasından en güzel parçaları seçtik. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan galeri görselleri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Ceket ve Jean Pantolon Günlük Büyük Beden Giyim Kombini

Bunlarıda kaçırmayın; Kilolu bayanlar için stil önerileri

Büyük Beden Kombinleri / GALERİ

Desenli Büyük Beden Elbise Modelleri ve Kombinleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu