Güzellik

Adriana Lima’nın Çekicilik ve Güzellik Sırları

Adriana Lima Güzellik Sırları

Önceleri Adriana Lima‘nın zayıf kalmak için uygulamadığı diyet kalmayıp. Hatta bir zamanlar vejetaryen olmuştu. Fakat o, söylemişti ki, ancak 3 gün etsiz kalabiliyordu. Düzenli olarak spor, hem de çok ilginç sporlar olan boksla uğraşıyor. Spor onun formda kalmasına yardımcı oluyor, hem de ruh-ruhen zihinde kalkmasına yardımcı olur.

Adriana Lima Cekicilik Sirri 3

İple atlamak da modelin sevimli meşguliyetlerinden biridir ve tüm yolculuklarında ipi de beraberinde götürüyor. Diyet yapmasa da, defileye birkaç gün kala beslenmesine özel fikir verir. Gıda rasionunda bol antioksidanlı, proteinli yiyecekler hakimdir. Bu besinler vücudundaki artık yağların miktarını sıfıra indirir. Karbonhidrat içeren gıdalardan ise uzak durur. Günde 3 kez kahvaltı yapıyor. Bazen ise çeşitli sebzeleri sütle karıştırıp içiyor. Spordan ek dans delisidir. Çünkü o, Brezilyalıdır…

Adriana Lima Cekicilik Sirri 1

Çekici model güzelliğini genleri ile alakalandırır. “Elbette ki, öncelikle güzelliğimin sırrı genden geliyor, ama bununla birlikte düzenli spor yapmak, bol su içmek ve en önemlisi mutlu olmak da oldukça önemlidir. Bebeğimi dünyaya getirdikten sonra hayatım tamamen değişti, düşünme tarzım, hareketlerim farklılaştı. Daha da güzelleştim. Cildim şimdi şaşırtıcı, kendimi rahat hissediyorum”.

Adriana Lima Cekicilik Sirri 2

Adriana Lima Güzel Çocuksu Cildi:

Cildine özel bakım yapmıyor, nemlendirici kremlerle yetiniyor. 35 yaşındaki model 2. kez anne olduktan sonra yaşlandığını kabul ediyor. Kırışıklıklar çoğalırsa, ameliyat olacağı istisna değildir. Güzel cildinin diğer sırrı şudur. “Her gün 2 litre su için. Sigaradan ve asitli içeceklerden uzak durun. Her gün bir yemek kaşığı bal yiyin. Öyle ki, bal bağışıklık sistemini güçlendiriyor”.

Adriana Lima Cekicilik Sirri 4

Adriana Lima Çekici Makyajının Sırları:

Aslı Brezilyalı olan model ilk bakışta dudakları ve mavi gözleri ile dikkat çekiyor. Makyajını genellikle kırmızı ruj ile tamamlar.

Adriana Lima Parlak, Düz ve Dalgalı Saçlarının Sırları:

Kaldıracı olan dalgalı saçları Lima’yı daha da çekici gösterir. Saçlarının hacimli görünmesi için katlı kesimlere öncelik verir. Dalgalı saçlarını çok seviyor.

Adriana Lima Cekicilik Sirri 5

Adriana Lima Kıyafet Giyim Sırları

Güzel model genellikle kısa ve vücuda yapışan, dar kıyafetler giyiyor. Bizi bu tür güzellikten mahrum etmek gerçekten de büyük haksızlık olurdu. Kısa elbiseler giyinerek erkeklerin kalbini tamamen fethediyor. Modelin sevdiği elementlerden biri de sırt dekoltesi. Ciddiyet ona göre değil, her konuşmasında vücut hatlarını, belini, ayaklarını vurgulayan, maksimum açık elbiselerde görünüyor. Adriana Lima kırmızı halı üzerinde alt çamaşırsız çıkmaya cesaret eden kadınlar sırasında yer alır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu